Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

Ubytování: hotel **** Doprava: autokarem Strava: polopenze
2 termíny od 29. června 2024

Cena zájezdu

od 15 290 Kč


- se slevovou kartou Joker Card - lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu. Celý popis

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

Termíny a ceny

červen 2024

29.06. - 04.07.2024 sobota - čtvrtek
polopenze autokarem
15 290 Kč
cena za 6 dní (3 noci)

červenec 2024

30.07. - 04.08.2024 úterý - neděle
polopenze autokarem
15 290 Kč
cena za 6 dní

Informace o cenách

Slevy

 • Slevy:
 • děti se dvěma dospělými na pokoji
 • Dítě do 11,99 let (sleva: -6000 Kč)
 • Dítě 12-15,99 let (sleva: -4000 Kč)

Cena zahrnuje

 • doprava luxusním klimatizovaným busem
 • 5x ubytování v hotelu**** – 2lůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím
 • 5x polopenze
 • průvodce
 • vstupy a lanovky dle karty Joker Card
 • aquapark v Saalbachu

Cena nezahrnuje

 • vstupné mimo kartu

Výlety

 • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 270 Kč)
 • 1/1 pokoj (povinný při nedoobsazení) (příplatek: 3600 Kč)

  • Poznávací zájezdy
  • Krásy přírody

Popis zájezdu

Romantické údolí Saalbach - Hinterglemm

- se slevovou kartou Joker Card
- lanovky, údolní vláček i koupaliště v ceně

Zájezd do vyhlášeného turistického střediska Saalbach Hinterglemm v kouzelném údolí Glemmtal, mezi Kitzbühelem a Zell am See. Podrobně poznáme celé údolí a na každém kroku nás bude doprovázet nádherné panorama rakouských Alp s kartou Joker Card, bezplatné užívání lanovek v údolí, ale i údolního vláčku, busu a aquaparku v Saalbachu.

Stravování: polopenze

bohatá snídaně, večeře o 4 chodech a salátový bufet, odpolední svačinka (koláč, uzenina)

Ubytování: hotel ****

Hotel **** nabízí prostorné, moderně zařízení dvoulůžkové pokoje a rodinné apartmány s vlastním příslušenstvím, Sat-TV a balkonem. Hotelovým hostům je k dispozici wellness a saunový svět.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v časných ranních hod. do SAALBACHU . Cestou klimatické lázně ZELL AM SEE , procházka historickým centrem města a po jezerní promenádě. Odpoledne příjezd do údolí GLEMMTAL , obklopeného travnatými horami Pinzgau a Kitzbühelskými Alpami. Ubytování na hotelu v SAALBACHU , večeře.
2. den: Poznávání údolí GLEMMTAL – Talschluß (Konec údolí) – turistický ráj s trasami nejrůznějších délek a náročností, podél nespočtu vodopádů. Největší lanový park Rakouska TOP OF, zavěšení na laně můžeme „přeletět“ celé údolí. Hlavní atrakcí je 200 m dlouhý visutý most Golden Gate Bridge, spojující ve výšce 42 m obě strany údolí a navazující na 1 km dlouhou stezku v korunách stromů. Odpoledne návrat do hotelu, večeře.
3. den: Z LEOGANGU v sousedním údolí výjezd lanovkou na vrchol ASITZ. Méně zdatní turisté se mohou po procházce k vrcholu Asitzkopf (1914 m) vrátit k čekajícímu autobusu a tím se vrátit zpět do údolí Glemmtal. Vrchol Asitzkopf skýtá panoramatický výhled na okolní Alpslé masívy. Zdatnější turisté mohou pokračovat značenou turistickou stezkou přes vrcholy WILDENKARKOGEL (1910 m), PRÜNDELKOPF (1 881 m) až k vrcholu KOHLMAISKOPF (1749 m) a odtud se vrátit lanovkou, popřípadě pěšky, zpět do hotelu.
4. den: Dopoledne vyjedeme lanovkou na protější vrchol ZWÖLFERHORN s úžasnými panoramaty a navečer projdeme pohádkový les. Odpoledne HINTERGLEMM , procházka městečkem, výjezd lanovkou na REITERKOGEL, množství turistických tras, mj. Alpská zahrádka a Kodok Berg (trasa plná překvapení a úkolů - soutěska, vodní děla...).
5. den: Volný den, odpočinek a případné koupání v aquaparku v Saalbachu , nebo turistika s využitím lanovky Schattbergbahn a následně po dálkové hřebenové stezce Pinzgauer Spaziergang přes vrcholy vyšší 2000 m.
6. den: Po snídani odjezd k prohlídce SALCBURKU (UNESCO), “Řím severu” - historické centrum, Getreidegasse, Domplatz, festivalový palác, hrad, zámek Mirabel s velkolepými zahradami... Navečer odjezd do ČR. Příjezd ve večerních hodinách.