Russbach Dachstein West, hotel VE STŘEDISKU, VŠE V CENĚ 3x SKI 2x hotel*** polopenze doprava delegát

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***+ Doprava: autokarem Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Russbach Dachstein West, hotel VE STŘEDISKU, VŠE V CENĚ 3x SKI 2x hotel*** polopenze doprava delegát

Lyžování Dachstein West - Russbach 2023, VŠE V CENĚ včetně dopravy, s UBYTOVÁNÍM PŘÍMO VE STŘEDISKU - ZDARMA SKIBUSEM OD HOTELU 650 metrů K LANOVCE !!!, 4 dny / 2 noci hotel***+ s polopenzí, wellness, 3 denní skipas, až 175 km sjezdovek Dachstein West + Freeride arena Krippenstein, zkušený delegát, pobytová taxa.

V Pátek odjezd z ČR v nočních hodinách, příjezd do střediska v sobotu ráno, lyžování cca do 16h, ubytování na hotelu, večeře, relax. V neděli po snídani lyžování, po lyžování návrat do hotelu, večeře, relax. V pondělí po snídani odubytování a lyžování, po lyžování cesta zpět do ČR.

Výrazné slevy pro děti až do 15 let!

Lyžování a snowboarding v rozsáhlé lyžařské oblasti Dachstein West Krippenstein, která se rozkládá na západních svazích Dachsteinu a impozantního hřebene Salzburských Dolomitů.

Dachsten West patří mezi nejlepší Alpská střediska, hodnocená nejvyšší možnou známkou 5*.

Naleznete zde lyžařské sjezdovky všech stupňů obtížnosti, od ideálních tratí pro rodinné lyžování, až po sjezdovky pro náročné lyžaře a snowboarďáky, např. FIS sjezdovku ze Zwieselalmu (Kanonenrohr).

V údolí jsou u stanic lanovek cvičné louky pro nejmenší lyžaře. V Russbachu i Gosau jsou dětské parky s atrakcemi (sněhové dráhy, pohádkové postavy), v Russbachu je možné také celodenní hlídání ve „školce“.
O útulnou zimní pohodu a spokojenost se postará i 16 různých chat s domácími specialitami a milou obsluhou.

Pobyt s polopenzí 4 dny / 2 noci, kvalitní hotel Ausswinkl ***+ s pěkným ubytováním a vyhlášenou kuchyní, 2x bohatá snídaně - švédské stoly, 2x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, dezert, salát. Relax v hotelovém wellness v ceně. ZDARMA SKIBUSEM OD HOTELU 650 metrů K LANOVCE Russbach.

Doprava zájezdovým autobusem s možností občerstvení, doprava i v místě pobytu, každý den k lanovkám a zpět.

Jen cca 5 hodin jízdy autobusem z Brna!

Zkušený delegát v místě pobytu.

V hotelu je zdarma wifi, satelitní televize i parkování při vlastní dopravě

Možnost relaxace v termálních lázních Bad Ischl

Lyžování Rakousko – jarní prázdniny 2023 bez front na upravených 150 až 175 km sjezdovek. Lyžování v Rakousku je zážitek, zábava, aktivní relax i sportovní a adrenalinové vyžití pro Váš životní styl. Užijte si pravou alpskou lyžovačku s partnerem, rodinou, s přáteli …

Stravování: polopenze

Snídaně a večeře, 2x bohatá snídaně - švédské stoly, včetně nápojů, 2x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, saláty, dezert, nápoje k večeři jsou za příplatek.

Doprava: autokarem

Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Znojmo. Odjezd z Prahy za 590,- Kč obousměrně (včetně poplatku za zavazadlo navíc - lyže/snowboard). Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.

Doprava: do místa pobytu je realizována zájezdovými autokary (klima, s toaleta, občerstvení, ...) s dostatečným zavazadlovým prostorem pro přepravu zavazadel a lyžařského vybavení. Cestujícím je k dispozici minibar s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: hotel ***+

ZDARMA SKIBUSEM OD HOTELU 650 metrů K LANOVCE Russbach.
Kvalitní, vysoce hodnocený Hotel Landhaus Ausswinkl v Russbachu s velmi pěkným ubytováním a vyhlášenou kuchyní, 2x bohatá snídaně - švédské stoly, 2x teplá večeře - polévka a hlavní jídlo, možnost bezmasého jídla, saláty, dezert.
Hotelové wellness v ceně - možnost každodenního využití dle provozních hodin a podmínek hotelu (sauna, relaxační zóna, popř. venkovní ochlazovna, popř. whirlpool).

Program zájezdu

1. den: odjezd z ČR v nočních hodinách, nástupy po trase podle nástupních míst, noční přejezd do Rakouska
2. den: lyžování, večeře, relax - wellness, zábava
3. den: snídaně, lyžování, večeře, relax - wellness, zábava
4. den: snídaně, ukončení pobytu v hotelu, lyžování, po lyžování odjezd domů, příjezdy ve večerních hodinách, cca 22-23.h Brno, cca 24.h Olomouc, cca 01.h Ostrava