Schladming - Ferienalm Schladming ****

Prázdninový komplex s pestrou nabídkou pro rodiny. Bonusová karta Schladming-Dachstein Sommer Card zdarma.

Poloha: na klidném místě ve svahu nad horským městečkem Schladming. Centrum cca 800 m. Kabinová lanovka Planai, která je branou do ráje horské turistiky, vzdálena cca 1 km.

Vybavení: hotel nabízí 55 pokojů a apartmánů, přijímací halu s recepcí, snídaňovou, resp. jídelní místnost, kavárnu na terase. Výtah. V udržované zahradě o velikosti cca 2500 m2 jsou k dispozici lehátka a slunečníky.

Sport a zábava: Sport/aktivity : zdarma: stolní tenis, 2x týdně túra s průvodcem, půjčování holí na nordic walking. Za poplatek: umělecké studio pod odborným vedením.

Internet : WiFi připojení v celém hotelu zdarma.

Wellness tip : zdarma: venkovní bazén (4 x 8 m), otevřený 24.6.-26.8.

Pro děti : 8.7.-25.8. hlídání dětí od 3 let (4x týdně/4 h.) včetně oběda a nápojů, velké hřiště s atrakcemi, dětský domek na hraní. Minizoo s kozami, králíčky a morčátky.

Další výhody : Schladming Dachstein Sommer Card zdarma s řadou výhod a slev u smluvních partnerů, v rámci karty: 1x za pobyt využití lanovky na ledovec Dachstein, různých lanovek, zpoplatněných úseků, veřejné dopravy, vstup do koupališť, krytých bazénů, muzeí, minigolf, pit-pat a mnoho dalšího.

parkování: parkoviště zdarma;
domácí zvíře: cca 12 €/den;
lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě;
příjezd/minimální délka pobytu: středa, sobota/3 noci.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy