Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...
Vlastní.
Odjezdová a svozová místa: Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Litomyšl, Vysoké Mýto, Lanškroun, Svitavy, Letovice, Brno, Mikulov;
+ 300 Kč: Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Holice, Vamberk, Rychnov nad Kněžnou, Žamberk.
Skupiny nad 8 osob příplatky neplatí a odjezdová místa lze přizpůsobit dle jejich potřeb.
Čas odjezdu i příjezdu bude přizpůsoben trase, provozu a povětrnostním podmínkám. Je nutné počítat s odchylkou až dvě hodiny. Vše bude upřesněno v podrobných pokynech, které cestovní kancelář rozešle týden před odjezdem. Zastávky autobusu budou v souladu s platnými dopravními předpisy, maximálně po 3–4,5 hodinách jízdy v délce 15–45 minut dle potřeb řidiče.
Bez ubytování.