Tauplitz - Bungalovy Sonnenalm

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: bungalov Doprava: vlastní Strava: vlastní

Popis zájezdu

Tauplitz - Bungalovy Sonnenalm

Skipas: Lyžařská permanentka není zahrnuta v ceně pobytu a klienti si ji kupují sami na místě. Informace a veřejné ceny najdete u popisu střediska.

Místo pobytu a poloha: Bad Mitterndorf – Sonnenalm (809 m), komplex apartmánových domů a bungalovů na klidném místě poblíž lesa severně asi 2 km od centra obce, zastávka skibusu do 150 m, běžecké tratě, bruslení, jízda na saních. K údolní stanici lanovky v Tauplitz cca 8 km, lanovka v Bad Mitterndorfu cca 6 km, na lyžích lze sjet do Bad Mitterndorfu, cca 4 km od ubytování. Velké termální lázně Grimming Therme asi 3 km od komplexu.

Stravování: vlastní

vlastní (s možností vaření ve vybavené kuchyňce)

Doprava: vlastní

vlastní

Ubytování: bungalov

Bungalovy pro 3 až 6 osob se dvěma ložnicemi s 2lůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky nebo patrovou postelí, obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládacím gaučem pro další 2 osoby, vybavená kuchyně s ledničkou, el. sporákem, kávovarem, nádobím, apod.,koupelna se sprchou nebo vanou a WC, TV, terasa.K dispozici jsou bungalovy pro 4-6 osob Enzian (typ A), Imgard (typ B), Bernhard (typ D) - cca 70 m2, bungalov Erika (typ E), 120 m2 pro 4-6 osob a chalet Andre (100 m2) pro 3-5 osob.