Zillertal Arena - Zillertalské Alpy (pohodová turistika s využitím lanovek)

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: pension Doprava: autokarem Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Zillertal Arena - Zillertalské Alpy (pohodová turistika s využitím lanovek)

Zillertalské Alpy (pohodová turistika s využitím lanovek) Další zájezd do Tyrolska se slevovou kartou, která je zahrnuta v ceně zájezdu. Připraveny jsou vycházky, případně lehké až středně obtížné túry. Čeká vás malebná oblast, která je známá především díky populárnímu areálu v Hintertuxu. Region však nabízí mnoho dalších zajímavých míst, na která vás rádi zavedeme. Strávíte vysoko v horách uprostřed krásné alpské přírody několik hezkých dní. Přírodní skvosty v Rakousku skutečně stojí za to. Určitě vás zláká vidina překrásných výhledů na scenérie rakouských hor. V rámci slevové karty je možnost zdarma vykoupání v některém z bazénů.

Program zájezdu

1. den: : Odjezd v ranních hodinách, přesun do Rakouska. Podvečerní vycházka údolím.
2. den: : HINTERTUX - kabinkovou lanovkou výjezd na SOMMERBERGALM do výšky 2100 m. Nenáročný výstup k chatě Tuxer Joch Haus 2313 m. Úžasný výhled na ledovec. Dále vás čeká túra okolo hezkého vodopádu k salaši Bichlalm 1695 m s možností občerstvení. Zdatnější účastníci mohou sestoupit do Hintertuxu. Možnost lehké turistiky a návrat dolů lanovkou.
3. den: : MAYHOFEN 630 m - kabinovou lanovkou AHORNBAHN do výšky 2000 m. Možnost výstupu na vrchol Eizenkogel 2 227 m či nenáročná túra k chatě Edelhütte 2 238 m s možností občerstvení. Zdatnější turisté si mohou túru prodloužit.
4. den: : LANNERSBACH 1300 m - kabinkovou lanovkou EGGALMBAHN 2002 m. Podle salaše Lattenalm na vrchol Grüblspitze 2395 m. Zdatnější účastníci budou mít možnost vystoupit na vrchol Ramsjoch 2 506 m a sestoupit podle křišťálového jezera Torseen do údolí. Ostatní se vrátí do údolí lanovkou.
5. den: : ALPBACH 1000 m - kabinkovou lanovkou WIEDERSBERGERHORNBAHN do výšky 1800 m. Tato lanovka se doplácí 20 €, senioři mají slevu. Lehká túra na Wiedersberger Horn 2127 m. Prohlídka obce Alpbach, která je prý nejkrásnější v Rakousku. Ve večerních hodinách odjezd, noční přesun.
6. den: : Návrat v ranních hodinách.