Kalathos - Atrium Palace Resort *****

Poloha: Luxusní hotel Atrium Palace je postaven v architektonické kombinaci klasického řeckého a italského stylu. Nachází se v palmové zahradě s kaskádovitými fontánami u zálivu Kalathos, asi 6 kilometrů od Lindosu. Smíšená písčito-oblázková pláž je vzdálená 250 metrů.

Relaxace & Wellness : Hotel nabízí služby vyhlášeného ozdravného lázeňského centra AnaGenesis s různými wellness programy včetně masáží, solária, kosmetického salonu a kadeřnictví. Součástí je vyhřívaný bazén s masážními tryskami a jacuzzi a fitness centrum.

Popisy pokojů :
DVOULŮŽKOVÝ POKOJ BOČNÍ VÝHLED NA MOŘE
Interiér 25 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohodlné pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 3 nebo 2 dospělí 1 dítě.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ VÝHLED NA MOŘE
Interiér 25 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohodlné pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Max. obsazenost 3 nebo 2 dospělí a 1 dítě.

DVOULŮŽKOVÝ POKOJ S PRIVÁTNÍM BAZÉNEM, VÝHLED DO ZAHRADY
Interiér 25 m², klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky formou pohodlné pohovky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa s privátním vyhřívaným bazénem 15 m² . Max. obsazenost 3 nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Junior suita
Interiér 39 m², klimatizované junior suity s dvoulůžkem a pohodlnými pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou/sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Max. obsazenost až 4 osoby.

Rodinná suita boční výhled na moře
Interiér 40 m², klimatizované rodinné suity s ložnicí a odděleným obývacím pokojem se dvěma pohovkami, koupelna s jacuzzi vanou/sprchou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkon nebo terasa. Max. obsazenost až 4 osoby.

DELUXE VILA S PRIVÁTNÍM BAZÉNEM
Interiér 50 m², klimatizovaná vila s ložnicí a obývací částí s pohodlnou pohovkou, mramorová koupelna s jacuzzi vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, DVD přehrávač, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 17 m². Možnost snídaně na pokoji nebo v hlavní restauraci formou a la carte menu bez příplatku, zdarma vstup do hotelového spa centra s využitím sauny, hamam a vnitřního bazénu. Max. obsazenost 3 nebo 2 dospělí a 1 dítě.

EXECUTIVE VILA S BAZÉNEM
Interiér 70 m², klimatizovaná vila s ložnicí a odděleným obývacím pokojem s pohodlnými pohovkami, , mramorová koupelna s jacuzzi vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, DVD přehrávač, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 17 m². Možnost snídaně na pokoji nebo v hlavní restauraci formou a la carte menu bez příplatku, zdarma vstup do hotelového spa centra s využitím sauny, hamam a vnitřního bazénu. Max. obsazenost až 4 osoby.

SUPERIOR VILA S PRIVÁTNÍM BAZÉNEM
Interiér 78 m², klimatizovaná superior vila s ložnicí a odděleným obývacím pokojem se dvěma pohovkami, dvě koupelny – jedna mramorová s jacuzzi vanou, jedna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, DVD přehrávač, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 27 m². Možnost snídaně na pokoji nebo v hlavní restauraci formou a la carte menu bez příplatku, zdarma vstup do hotelového spa centra s využitím sauny, hamam a vnitřního bazénu. Max. obsazenost až 4 osoby.

PRESIDENTSKÁ VILA
Interiér 150 m², klimatizovaná prsidentská vila se dvěma ložnicemi, odděleným obývacím pokojem s jídelnou a kuchyňským koutem, dvě koupelny – jedna mramorová s jacuzzi vanou, jedna se sprchou, samostatné WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště a pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, DVD přehrávač, telefon, wifi internetové připojení za poplatek, trezor, minibar, vybavení pro přípravu kávy a čaje, veranda s privátním vyhřívaným bazénem 40 m² a jacuzzi. Možnost snídaně na pokoji nebo v hlavní restauraci formou a la carte menu bez příplatku, zdarma vstup do hotelového spa centra s využitím sauny, hamam a vnitřního bazénu. Max. obsazenost 4 dospělé osoby a 2 děti.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy