Pythagorio - Doryssa Seaside Resort ****

Poloha: Doryssa Seaside Resort je vzdálený od městečka Pythagorio necelý kilometr, letiště, které má pouze denní provoz, se nachází asi 5 minut jízdy od hotelu.

Popis hotelu : Hotel je považovaný za jeden z nejlepších na Samosu se nachází přímo u dlouhé smíšené písčito-oblázkové pláže se vzrostlými stromy a pozvolným vstupem do moře. Komplex tvoří hlavní budova s hotelovými pokoji a část nazvaná Agia Marina, ve stylu řecké vesnice. Domky jsou postavené v tradičním stylu okolo náměstí s kostelem, typickou místní kavárnou, obchůdky a řemeslnickými dílnami. Součástí hotelu je také malé muzeum s ukázkami rukodělných výrobků.

Pláž & Bazény : velký sladkovodní bazén, lehátka se slunečníky pro klienty zdarma, na pláži za poplatek,
osušky na pláž jsou poskytovány oproti vratné záloze

Sport & zábava : tenis, plážový volejbal, fitness centrum,
vodní sporty na pláži

Aktivity pro děti a juniory : dětský klub, dětské hřiště se skluzavkou, dětský bazén

Internetové připojení : wifi připojení

Relaxace & Wellness : Spa centrum nabízí kosmetické a relaxační služby a terapie,
pedikúru a manikúru

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj Village Interiér 25 m2, umístění v přízemí nebo prvním patře v malých domcích ve vesnici, pokoje zařízené v tradičním stylu, koupelna s WC, bavlněné ručníky a pantofle, vysoušeč vlasů, SAT/TV, trezor, wifi bez poplatku, lednička, terasa nebo balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby. Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady Interiér 22 m2, umístění v hlavní budově v 1. až 3. patře, pokoje zařízené v minimalistickém stylu, koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizace, queen size lůžko, SAT/TV, trezor, wifi bez poplatku, lednička, terasa nebo balkón s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 osoby.
  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy