Skala Rachoni - Rachoni Bay ***

Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: polopenze
1 termín od 3. června 2024

Cena zájezdu

od 17 490 Kč


Poloha: Oblíbený hotel leží v klidném prostředí městečka Skala Rachoni přímo u písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Limenasu je 12 km, do městečka Prinos je cca 4 km. Mezi oběma městy funguje autobusové spojení. Doporučujeme také navštívit původní horskou vesničku Rachoni vzdálenou asi 5 km. Minimarket cca 50 m od hotelu. Doporučujeme hlavně rodinám s malými dětmi nebo párům ke klidnému odpočinku. V letovisku je několik restaurací, cukrárna, snack bar, menší veřejné dětské hřiště. Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Pláž je písečná s velmi pozvolným vstupem, vhodná také pro velmi malé děti. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma. Sprcha na pláži. Vodní sporty za poplatek. Sport a zábava: V blízkosti jsou tenisové kurty za poplatek, nedaleko na pláži vodní sporty za poplatek. Možnost pronájmu auta nebo motocyklu prosřednictvím delegáta CK. Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard (DBL Standard): 2... Celý popis

Termíny a ceny

03.06. - 10.06.2024 pondělí - pondělí
polopenze letecky
17 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
03.06. - 10.06.2024 pondělí - pondělí
polopenze letecky (Ostrava)
17 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Leteckou přepravu Praha-Kavala-Praha, letištní a bezpečnostní taxy, palivový a emisní příplatek, ubytování 7/14 nocí, trajekt a transfer z letiště do hotelu a zpět, stravování dle smlouvy o zájezdu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • Volitelný balíček komplexního cestovního pojištění K5S od UNIQA pojišťovny včetně pojištění storna zájezdu (cena dospělý 50 Kč/den, dítě 0-18 let 35 Kč/den), poplatek za děti do 2 let (infant) ve výši 1000 Kč, fakultativní výlety a služby za příplatek, pokud není sjednáno ve Smlouvě o zájezdu. Klimatickou (dříve pobytovou) taxu v Řecku, která se platí přímo v ubytovací kapacitě dle kategorie ubytování 1,50-10 EUR/pokoj

    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Skala Rachoni - Rachoni Bay ***

Poloha: Oblíbený hotel leží v klidném prostředí městečka Skala Rachoni přímo u písečné pláže. Vzdálenost od hlavního města Limenasu je 12 km, do městečka Prinos je cca 4 km. Mezi oběma městy funguje autobusové spojení. Doporučujeme také navštívit původní horskou vesničku Rachoni vzdálenou asi 5 km. Minimarket cca 50 m od hotelu. Doporučujeme hlavně rodinám s malými dětmi nebo párům ke klidnému odpočinku. V letovisku je několik restaurací, cukrárna, snack bar, menší veřejné dětské hřiště.

Pláž: Hotel leží přímo u písečné pláže. Pláž je písečná s velmi pozvolným vstupem, vhodná také pro velmi malé děti. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma. Sprcha na pláži. Vodní sporty za poplatek.

Sport a zábava: V blízkosti jsou tenisové kurty za poplatek, nedaleko na pláži vodní sporty za poplatek. Možnost pronájmu auta nebo motocyklu prosřednictvím delegáta CK.

Možnosti obsazení pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard (DBL Standard): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě do 12,99 let / 3 dospělí. Dvoulůžkový pokoj Superior (DBL Superior): 2 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě do 12,99 let / 3 dospělí.

Poznámka: V Řecku je zavedena povinnost hradit klimatickou (dříve pobytovou) taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem v hotovosti přímo na recepci hotelu. Výše taxy za pokoj dle kategorie hotelu: 1-2* 1,50 EUR/noc, 3* 3,00 EUR/noc, 4* 7,00 EUR/noc, 5* 10,00 EUR/noc, studia a apartmány 1,50 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Kategorie: Oficiální kategorie B

Transfer: Předpokládaný transfer z letiště do ubytovací kapacity je cca 80 min. (20 min. z letiště do přístavu, 40 min. trajekt na ostrov, 20 min. busem po ostrově).

Stravování: polopenze

POLOPENZE - snídaně a večeře formou bufetu nebo ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Neomezená konzumace rozlévaných místních nealkoholických nápojů (10:30–22:00 hod.), ouzo, rakie, červené a bílé víno, čepované pivo, frappe, instantní káva, čaj, zmrzlina pouze během oběda (13:00-14:30 hod.). Hotel si vyhrazuje právo na drobné změny programu a místa čerpání služeb.

Ubytování: hotel ***

Dvoulůžkové pokoje Standard meno Superior, některé s možností 1 přistýlky, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, sat. TV, malá lednice a klimatizace zdarma, balkon. Některé dvoulůžkové pokoje jsou s výhledem na moře, třílůžkové jsou s výhledem na hory. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Na vyžádání Rodinný pokoj max pro 2 dospělé + 2 děti do 12,99 let.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, TV místnost, sladkovodní bazén s dětskou částí, jídelna, bar u bazénu s posezením, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Wi-Fi připojení v prostoru u recepce zdarma. Trezor za poplatek 15 €/pobyt.