Sarti - Hotel STEFANI

Ubytování: různé Doprava: kombinovaná Strava: snídaně
1 termín od 14. září 2022

Cena zájezdu

od 22 990 Kč


Poloha: menší hotel se 30 pokoji se nachází v centru města nedaleko supermarketů, restaurací a pekáren. Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 100 m od hotelu písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 140 m od hotelu, podél pláže řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek. Vybavení: bazén, bar, restaurace, zahrada, terasa, úschovna zavazadel, soukromé parkoviště Upozornění: jednolůžkový pokoj + 1200,- Kč/noc nebo v červnu a září +900,- Kč/nocPoznámka k termínům: Letové časy jsou nezávazně plánovány (časy se mohou změnit, závazné jsou pouze časy uváděné v pokynech na cestu, které zasíláme zákazníkům týden před odletem) takto: odlet z Brna v 01:55 hod.  v noci, odlet z Ostravy ve 03:20 hod. v noci, přílet do Soluně v 06:15 hod. ráno (místního času). Cesta zpět: odlet ze Soluně v 00:15 hod. v noci (místního času), přílet do Brna 01:10 hod. v noci, přílet do... Celý popis

Termíny a ceny

14.09. - 01.10.2022 středa - sobota
snídaně kombinovaná
22 990 Kč
cena za 18 dní (17 nocí)

Informace o cenách


    • Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Sarti - Hotel STEFANI

Poloha: menší hotel se 30 pokoji se nachází v centru města nedaleko supermarketů, restaurací a pekáren.

Pláž: písečná pláž s pozvolným vstupem do moře 100 m od hotelu

písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 140 m od hotelu, podél pláže řada restaurací a barů, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek, velký výběr vodních sportů za poplatek.

Vybavení: bazén, bar, restaurace, zahrada, terasa, úschovna zavazadel, soukromé parkoviště

Upozornění: jednolůžkový pokoj + 1200,- Kč/noc nebo v červnu a září +900,- Kč/nocPoznámka k termínům: Letové časy jsou nezávazně plánovány (časy se mohou změnit, závazné jsou pouze časy uváděné v pokynech na cestu, které zasíláme zákazníkům týden před odletem) takto: odlet z Brna v 01:55 hod.  v noci, odlet z Ostravy ve 03:20 hod. v noci, přílet do Soluně v 06:15 hod. ráno (místního času). Cesta zpět: odlet ze Soluně v 00:15 hod. v noci (místního času), přílet do Brna 01:10 hod. v noci, přílet do Ostravy v 02:35 hod. v noci. Zákazníci tak již v dopoledních hodinách dorazí do letovisek a budou ubytováni a mohou si prakticky celý den užívat dovolenou. Předposlední den dovolené budou zákazníci odjíždět na letiště ve večerních hodinách a odlétat v posledním dnu dovolené 15 minut po půlnoci.Plánované odlety jsou v brzkých ranních hodinách a návraty zpět taktéž v brzkých ranních hodinách. Vzhledem k tomu, že odjezd z cílových destinací na letiště v Soluni je v podvečer předposledního dne zájezdu, nezapočítáváme do počtu nocí  poslední noc. V případě polopenzí  je však zahrnuta v ceně pro Vaše pohodlí snídaně v den příletu a večeře před transferem na letiště v Soluni. Tedy polopenzí je o jednu více než počet nocí. U kombinovaných zájezdů je po příletu snídaně a před odletem večeře.

Poznámka: Letecké zájezdy: Cena zahrnuje: leteckou dopravu, letištní taxy a základní poplatky, transfer z letiště do místa ubytování a zpět, ubytování a stravu (viz tabulka), služby delegáta, pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 40,- Kč/os./den, připojištění COVID 44,- Kč/os./den (lze sjednat pouze ke komplexnímu cestovnímu pojištění), pobytové taxy ve výši 1,5 Euro/pokoj a noc - platí se hotově na místě delegátovi nebo na recepci hotelu

Stravování: snídaně

polopenze, snídaně formou švédského stolu podávaná přímo v hotelu Orea Eleni Palace****, servírované večeře podávané formou jednotného menu, přílohy a saláty formou bufetu, dezert nebo ovoce v hotelu Orea Eleni*** (cca 300 m). 1 x týdně hotel pořádá barbecue večeři.

Ubytování: různé

pokoje pro 2-3 osoby nebo pro 2-4 osoby mají wi-fi, ledničku, klimatizaci, balkon, sat TV a koupelnu s WC