Bohinjské jezero, vrchol Vogel a kaňon Mostnica

Ubytování: různé Doprava: autokarem Strava: vlastní
2 termíny od 4. července 2021

Cena zájezdu

od 1 890 Kč 2 490 Kč


Bohinjské jezero je součástí Triglavského národního parku a je zároveň největším slovinským jezerem, v němž se odráží okolní hory. Z vrcholu Vogel je možné sledovat nejen jezero, které je odtud v hloubce 900 m, ale taktéž hlavní hřeben Julských Alp s nejvyšším vrcholem Triglav. V srdci Triglavského národního parku se nachází kaňon Mostnica nabízející návštěvníkům příjemnou procházku mezi stěnami rokle, odkud jsou hezké výhledy na horský potok Mostnica, jenž pramení nad alpským údolím Voje. Program: 1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách. 2. den: Ráno příjezd k Bohinjskému jezeru, procházka po okolí. Následovat bude plavba po jezeře a výjezd kabinovou lanovkou na vrchol Vogel. Odtud se vydáte k vyhlídkové plošině Točna. V odpoledních hodinách pěší túra ke kaňonu Mostnica (cca 6 km). Ve večerních hodinách odjezd do ČR. 3. Den: Návrat v brzkých ranních hodinách. Celý popis

Bohinjské jezero, vrchol Vogel a kaňon Mostnica

Termíny a ceny

červenec 2021

04.07. - 06.07.2021 neděle - úterý
vlastní autokarem (Praha)
Sleva 24% 2 490 Kč 1 890 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

září 2021

26.09. - 28.09.2021 neděle - úterý
vlastní autokarem (Praha)
Sleva 24% 2 490 Kč 1 890 Kč
cena za 3 dny (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu
  • Služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Plavbu po jezeře 9 euro
  • Lanovku 13 euro
  • Cestovní a úrazové pojištění

Popis zájezdu

Bohinjské jezero, vrchol Vogel a kaňon Mostnica

Bohinjské jezero je součástí Triglavského národního parku a je zároveň největším slovinským jezerem, v němž se odráží okolní hory. Z vrcholu Vogel je možné sledovat nejen jezero, které je odtud v hloubce 900 m, ale taktéž hlavní hřeben Julských Alp s nejvyšším vrcholem Triglav. V srdci Triglavského národního parku se nachází kaňon Mostnica nabízející návštěvníkům příjemnou procházku mezi stěnami rokle, odkud jsou hezké výhledy na horský potok Mostnica, jenž pramení nad alpským údolím Voje.

Program: 1. den: Odjezd v pozdních večerních hodinách.

2. den: Ráno příjezd k Bohinjskému jezeru, procházka po okolí. Následovat bude plavba po jezeře a výjezd kabinovou lanovkou na vrchol Vogel. Odtud se vydáte k vyhlídkové plošině Točna. V odpoledních hodinách pěší túra ke kaňonu Mostnica (cca 6 km). Ve večerních hodinách odjezd do ČR.

3. Den: Návrat v brzkých ranních hodinách.

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA - 23:00 HOD PARKOVIŠTĚ PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ MEZI SKLENĚNÝMI KOPULEMI
BENEŠOV - 23:45 HOD HOTEL BENICA
TÁBOR - 00:30 ČERPACÍ STANICE OMV, ULICE SOBĚSLAVSKÁ
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 01:30 PARKOVIŠTĚ HUSOVA TŘÍDA, PROTI VSTUPU NA VÝSTAVIŠTĚ

Důležité upozornění:
Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.