Dobrna - Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna ****

Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: polopenze
4 termíny od 2. prosince 2023

Cena zájezdu

od 18 240 Kč


Poloha: vnitrozemí Vybavení: WI-FI k dispozici dle popisu, lobby-aperitiv bar, parkování, Spa. Sport a zábava: tenisové dvorce, cyklistika, turistika. V pokojích Deluxe a Premium 1. dítě do 12 let a 2. dítě do 6 let na přistýlce se 2 dosp. os. ZDARMA - v termínech 23.6.-10.9.2023. Destinace: Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna Terme Dobrna je moderní a dynamické lázeňské a turistické centrum. Lázně v sobě spojují jak přírodní vlastnosti, tak moderní lékařskou vědu, což je řadí na samý vrchol slovinského cestovního ruchu. Budova postavená v roce 1862 po desetiletí hostila významné pány, kteří do dobrnských lázní přijížděli z daleka. Své brány znovu otevřel v roce 2020, zrenovován jako Boutique hotel Dobrna, který nabízí komfortní pobyt v exkluzivních pokojích Superior, Deluxe a Premium. Pro hosty Boutique Hotelu Dobrna je k dispozici snídaňová místnost, Boutique bar s širokou nabídkou jídel a bezplatné parkoviště v blízkosti hotelu... Celý popis

Dobrna - Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna ****

Termíny a ceny

02.12. - 09.12.2023 sobota - sobota
polopenze vlastní
18 240 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
09.12. - 16.12.2023 sobota - sobota
polopenze vlastní
18 240 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
16.12. - 23.12.2023 sobota - sobota
polopenze vlastní
18 240 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
23.12. - 30.12.2023 sobota - sobota
polopenze vlastní
18 240 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x polopenze (formou bufetu)
 • zapůjčení županu během pobytu
 • neomezené koupání v termálních bazénech v hotelu Vita
 • neomezený vstup do SPA zóny Arbora (sauna, jacuzzi, relax zóna) - pouze pro dospělé od 18 let
 • vstup do fitness centra v hotelu Vita
 • Wi-Fi
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK: 2,50 EUR/den - platí se na místě
 • povinný jednorázový přihlašovací poplatek - 2 EUR/osoba/pobyt
 • Pozdní check-out do 17:00 - 35 EUR/osoba - platí se na místě
 • dětská postýlka - 10 EUR/den - platí se na místě
 • možnost připlacení plné penze

  • Pobytové zájezdy
  • Lázně a wellness pobyty

Popis zájezdu

Dobrna - Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna ****

Poloha: vnitrozemí

Vybavení: WI-FI k dispozici dle popisu, lobby-aperitiv bar, parkování, Spa.

Sport a zábava: tenisové dvorce, cyklistika, turistika.

V pokojích Deluxe a Premium 1. dítě do 12 let a 2. dítě do 6 let na přistýlce se 2 dosp. os. ZDARMA - v termínech 23.6.-10.9.2023.

Destinace: Terme Dobrna - Boutique hotel Dobrna

Terme Dobrna je moderní a dynamické lázeňské a turistické centrum. Lázně v sobě spojují jak přírodní vlastnosti, tak moderní lékařskou vědu, což je řadí na samý vrchol slovinského cestovního ruchu.

Budova postavená v roce 1862 po desetiletí hostila významné pány, kteří do dobrnských lázní přijížděli z daleka. Své brány znovu otevřel v roce 2020, zrenovován jako Boutique hotel Dobrna, který nabízí komfortní pobyt v exkluzivních pokojích Superior, Deluxe a Premium.

Pro hosty Boutique Hotelu Dobrna je k dispozici snídaňová místnost, Boutique bar s širokou nabídkou jídel a bezplatné parkoviště v blízkosti hotelu. Hosté mají možnost podávání snídaní na pokoj.

V klidném a příjemném prostředí Boutique baru lze po výborné snídani pořádat menší obchodní jednání a semináře.

Hotelová recepce, restaurace Kamin, kavárna Vita, wellness s bazény a saunami a lékařské centrum se nachází v nedalekém hotelu Vita (vzdáleném 150 m), kde je i masážní a kosmetické centrum La Vita s širokým výběrem masáží a kosmetických procedur. Před hotelem Vita jsou k dispozici stojany pro elektromobily ECO.

V přízemí blízké Villy Higiea je nová restaurace Steak & Burger Dobrna, kde se podávají lahodné 100% hovězí nebo kuřecí burgery, šťavnaté vyzrálé rump steaky a filety mignon, křupavá BBQ drůbeží a vepřová žebírka. Je vhodná i pro oslavy uzavřených společností do 45 osob (vzdálenost 70 m).

Obědy/večeře formou bufetu se podávají v restauraci Park v hotelu Park a v restauraci Vita v hotelu Vita.

Pokoje:

pokoj Premium: 36-38 m2; rozměr postele: manželská postel 200 x 210 cm

pokoj Deluxe: 27-30 m2; rozměr postele: manželská postel 160 x 200 cm nebo 200 x 210 cm

pokoj Premium: 17-23 m2; rozměr postele: manželská postel 180 x 200 cm nebo 160 x 200 cm

Vybavení: Smart LED TV 65", telefon, trezor, minibar, klimatizace/topení, psací stůl, rychlovarná konvice, Wi-Fi, vysoušeč vlasů, koupelna se sprchou, toaletní potřeby (mýdlo a šampon na vlasy a tělo); některé mají balkon

Terme Dobrna je díky své poloze výborným výchozím bodem pro výlety a toulky po okolí: knížecí město Celje, Velenje, Žalec a fontána se zeleným zlatem, Nordung Space Technology Centre, Rogla a Stezka korunami stromů atd. Okolí Terme Dobrna nabízí mnoho příležitostí pro trávení času v přírodě. K dispozici je lesní stezka a tenisový kurt, stejně jako četné turistické a cyklistické stezky, zatímco nejmladší hosté se mohou těšit na dobře vybavené hřiště v parku

Dobrna je nejstarším lázeňským střediskem ve Slovinsku, jehož historie trvá více než 610 let. Za tu dobu hostilo mnoho význačných osobností, například Karla Maye.  Lázně jsou s centrem obce spojeny nádhernou kaštanovu alejí - už jen procházka tímto místem je lékem na duši. Potěšit ji můžete také v energetickém parku, využitím tras vedoucích nádhernou přírodou včetně naučných stezek, prohlídkami okolních památek nebo třeba cyklistikou. K dispozici jsou wellness centra, termální bazény, léčivá voda, která má vliv na neurologická onemocnění, kožní onemocnění, cukrovku, problémy s tlakem a srdcem.