Izola - San Simon Resort - San Simon depandance (Park) **

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: depandance Doprava: vlastní Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Izola - San Simon Resort - San Simon depandance (Park) **

San Simon Resort - San Simon depandance (Park)

Depandance San Simon se nachází v hotelovém resortu San Simon ve městě Izola, centrum města je vzdáleno cca 1 km. Portorož je vzdálena cca 8 km, Koper cca 7 km. 

Depandance Park je pátá depandance hotelového komplexu San Simon. Depandance je umístěné v parku středomořské vegetace. V depandanci je 26 pokojů s pohledem do parku typu Economy. Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové s možností 1 přistýlky nebo 2 přistýlek (patrová postel), mají SAT/TV, koupelnu. Pouze některé dvoulůžkové pokoje mají balkony (nemůžeme zaručit). 

Recepce depandancí je v hotelu Haliaetum / Mirta. V hotelu Haliaetum / Mirta mají hosté k dispozici recepci, restauraci a la carte, aperitiv bar, WI-FI na recepci a v restauraci, vnitřní bazén, wellness centrum Mirta, fitness centrum, hernu pro děti. V resortu San Simon je dále centrální restaurace, kde se hostům servíruje polopenze, grill bar na pláži, bistro San Simon, dětské hřiště, parkoviště. Ke sportovnímu vyžití slouží minigolf, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, tenisové kurty. V sezoně zjišťuje resort zábavné a sportovní animace pro dospělé i děti (Mini klub). 

Betonová, travnatá a oblázková pláž s pozvolným přístupem do moře je vzdálena od depandancí cca 150 - 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je tobogán a bohatá nabídka místních vodních sportů.  

U pobytů v termínech 20.6.- 5.9.2020 je možné zakoupit službu all inclusive.

Poloha: do 200 m od moře

Vybavení: wellness centrum, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště, café bar.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, tenisové dvorce, stolní tenis, hřiště na volejbal, minigolf.

Dítě do 12 let na přistýlce (3., 4. lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

1/2+2 pokoj Economy Family, P má manželskou postel a rozkládací gauč pro 2 osoby.

Domácí zvířata nemají povolen vstup do restaurace a na pláž.


Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Destinace: Izola (Isola), je malé rybářské město, které bylo původně na ostrově a po rozpadu Benátské republiky bylo spojeno s pevninou. Městečko se svými úzkými křivolakými uličkami s řadou středověkých domů, dvorků, paláců, zvonicí a starým přístavem má svoji jedinečnou atmosféru a bývá často označováno za perlu slovinského pobřeží. Hotelové resorty se nacházejí na okraji města.

Poznámka: Dítě do 12 let na přistýlce (3., 4. lůžko) se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

1/2+2 pokoj Economy Family, P má manželskou postel a rozkládací gauč pro 2 osoby.

Domácí zvířata nemají povolen vstup do restaurace a na pláž.


Výše uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.