Stany u moře | Camping Sabanell

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: zařízené stany Doprava: autokarem Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Stany u moře | Camping Sabanell

Blanes je malebné a moderní pobřežní letovisko, poslední město pobřeží Costa Brava. Celý záliv lemuje dlážděná palmová promenáda, paralerní s udržovanou písčitou pláží. Původně rybářské městečko, později oblíbený oddechový cíl umělecké smetánky jako byl Antonio Gaudí, Salvador Dalí, Pablo Picasso či Joan Miró, jejichž tvorbu lze ve městě rovněž spatřit. Dnes je Blanes oblíbené turistické středisko nabízející spoustu možností trávení Vaší dovolené, plážové sporty (windsurfing, kayak, šlapadla, banán, paragliding, potápění, aj.), dále pestrý noční život, nákupní možnosti, tradiční rybí a zelné trhy. Na okraji Blanes nedaleko zříceniny hradu Sant Juan, se v zátoce Sa Forcanera nachází známá botanická zahrada Mar i Murtra s tropickými rostlinami. V době svátků Sv. Kristýny, se na pláži koná mezinárodní soutěž a přehlídka ohňostrojů (23.-26.7.2014).

Dovolená Španělsko kemp Sabanell
Camping S’Abanell je kemp (camp) s dlouholetou tradicí, plný vzrostlých stromů poskytujících stín a chládek v parných letních dnech. Kemp se nachází přímo u písčité pláže a městské promenády, lemující celé letovisko Blanes. Stanový tábor CK UNITOUR leží pouhých 250 metrů od pláže. Kemp pořádá animační programy, sportovní vyžití (dětský bazén, volejbal, fotbal, basketbal) – sportovní hřiště se nacházejí ihned vedle naší kempové pozice. Sociální zařízení je vzdálené cca 30 metrů. Kempy, nejen ve Španělsku ve městě Blanes, jsou vhodné pro děti, a samozřejmě s koupáním v nedalekém Středozemním moři.

» recepce
» směnárna
» poštovní služby
» bazén
» animační programy (1.7. - 30.8.)
» denní a noční bar
» sociální zařízení (teplá voda po celý den)
» bezpečnostní schránky (5 €/týden)
» sportovní hřiště (fotbal, basketbal, volejbal)
» automatické pračky a sušička
» WIFI připojení (15 €/týden)

» Nabídka fakultativních výletů

» Video o Campingu S'Abanell


Stravování: polopenze

Rozšířená polopenze, jednotné jídlo – snídaně (pomazánky, salámy, uzeniny, obloha, apod.), obědy (polévky, zeleninové nebo těstovinové saláty), večeře (hlavní jídlo, někdy saláty). Stravování zahrnuje celodenní pitný režim (čaj a šťávy). Strava začíná večeří a končí snídaní. SEBOU VLASTNÍ PŘÍBOR.

Doprava: autokarem

Svozy z trasy A (ÚL > Cheb) a trasy B (ÚL > PHA > Plzeň > Rozvadov) jsou bez příplatku. Ostatní nástupní místa po konsultaci s CK – nástupní místa dále od hlavní trasy podléhají příplatkům – informace v CK.

» Přehled nástupních a svozových míst

Ubytování: zařízené stany

NOVÉ 4/lůžkové rodinné stany MALLORCA SUPER postavené na dřevěných podlážkách ve stínu pod stromy a zelení. Každý stan má 2x 2/lůžkovou ložnici. Spí se na pohodlných molitanových matracích. SEBOU VLASTNÍ POLŠTÁŘEK, DEKU (nebo spacák) A PROSTĚRADLO.

Ve stanové předsíni je k dispozici závěsná polička, kapsář na osobní věci a zahradní plastový nábytek. Stany jsou osvětlené a mají zavedený elektrický proud. Ve společném hospodářském stanu jsou klientům k dispozici lednice a rychlovarné konvice.