Santa Susanna - hotel Riviera*** 11/12denní

GPS 41°38'7.044"N, 2°43'28.646"E

V hotelu Riviera najdete všechno, co od pořádných prázdnin očekáváte. Vykoupete se v perfektním bazénu, odpočinete si na lehátku na sluneční terase a osvěžíte se u venkovního baru. Pak dojdete necelých padesát metrů na prostornou písečnou pláž a strávíte celý den koupáním a dováděním v moři. Večer se necháte zlákat barevnými obchůdky, kterých je moderní promenáda v Santa Susanně plná. Vaše děti najdou v hotelu Riviera oddělené dětské hřiště, dětský bazén a zabaví se u programů, které pro ně hotel připravuje. I v té nejteplejší noci si odpočinete na moderně zařízených klimatizovaných pokojích a vychutnáte si pak pestrou snídani v klimatizované hotelové restauraci. Po výborné večeři, kterou si z bohaté nabídky švédských stolů sestavíte podle své chuti, se vydáte na krátkou procházku a budete okouzleni bohatstvím zábavy, dáte si skleničku v místní bodeze nebo velký pohár v některé ze zdejších skvělých cukráren.
Služby a zařízení: bazén, brouzdaliště, bar v hotelu, bar u bazénu, výtah, TV místnost, salonek, klimatizace, jacuzzi, zahrada, dětský koutek, animace. Za příplatek: dětská postýlka, stolní tenis, billiard, videohry, trezor.
Poznámka: Cena je kalkulována na osobu při obsazení pokoje 2 osobami. Obsazení více osobami (přistýlky) - viz slevy pro 1. a 2. dítě a 3. a 4. osobu. *zdarma 1. dítě pouze ubytování a strava, platí pouze případné komplexní pojištění. Infant zdarma (0-2 let) bez služeb, platí pouze případné komplexní pojištění viz příplatky.
  • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
    strava: polopenzestrava: polopenze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Pobytové zájezdy
    • Pobyty u moře