Monastir - Iberostar Selection Kuriat Palace

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Monastir - Iberostar Selection Kuriat Palace

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, pozdní snídaně, během dne lehký snack, káva a zákusky, tématické večeře, a la carte restaurace (rezervace nutná), alkoholické a nealkoholické rozlévané nápoje místní výroby od 10:00 – 00:00 hodin, dle otevíracích časů barů.

Poloha: Tunisko

Pláž: Iberostar Selection Kuriat Palace

Nově, citlivě zrekonstruovaný luxusní resort mezinárodního řetězce Iberostar vzdává hold místní tradiční architektuře. Díky vysokému standardu služeb a vybavení je příslibem krásné dovolené i pro náročné klienty. Nachází se přímo na pěkné písčité pláži v oblasti Monastir, 9 kilometrů od centra města. Další výhodou je nedaleké 18 jamkové golfové hřiště a program Star Prestige (VIP program pouze pro dospělé). Vzdálenost od letiště Monastir 1 kilometr.

Pěkná písčitá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a matrace zdarma. Plážové osušky za depozit.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 a la carte restaurace, lobby bar, snack bar, maurská kavárna, menší obchodní arkáda, konferenční místnost, bazén, tobogány, dětský bazén, vnitřní bazén, wellness, fitness, noční klub, WiFi v celém areálu zdarma.

Sport a zábava: Aktivity: Animační programy pro děti i dospělé během dne, večerní programy, miniklub, fitness, volejbal, stolní tenis, tenis, šipky, sauna, boccia, lukostřelba. Za poplatek masáže, parní lázeň, golfové hřiště, vodní sporty na pláži.

Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Za příplatek: Standardní pokoje s výhledem do zahrady a na moře s možností jedné přistýlky a s výhodnějším umístěním v porovnání s pokoji basic.

Prostornější rodinné pokoje se dvěma přistýlkami.

Destinace: Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir . Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let. Tipy na výlety
Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.

Ubytování: hotel *****

Standardní pokoj basic je vybaven centrální klimatizací (dle sezony), minibarem (voda), koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, SAT / TV, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.