Monastir - Le Soleil Bella Vista

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Monastir - Le Soleil Bella Vista

Pláž: Le Soleil Bella Vista

Hotel Le Soleil Bella Vista je umístěn v nádherném prostředí a poskytuje kouzelný výhled na bělostnou pláž a průzračné moře. Nabízí ideální poměr ceny, komfortu a řady služeb, které zpříjemní vaši dovolenou. Hotel, vybudovaný v maurském architektonickém stylu, je ideálně situován jen několik minut od centra Monastiru a podél nádherné pláže Skanes. Díky své pláži s jemným pískem, úžasné palmové zahradě a blízkosti 2 vyhlášených golfových hřišt v Monastiru je považován za jeden z nejlepších resortů pro dovolenou v této oblasti.

Centrum města Monastir – 8 km, letiště v Monastiru – 1 km.

Soukromá písečná pláž s lehátky, slunečníky a snack barem zdarma se nachází přímo u hotelu.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (zdarma), hlavní restaurace, italská restaurace s obsluhou, snack bar na pláži, zmrzlinový kiosek, kavárna, 4 bary, diskotéka, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazén, skluzavky, krytý bazén, miniklub, dětské hřiště, minizoo, obchody, Spa centrum, kadeřnictví, konferenční místnost.

Sport a zábava: Aktivity: Animační programy, živá hudba, večerní show, karaoke, posilovna, 2 tenisové kurty, stolní tenis, lukostřelba, minigolf, volejbal, basketbal, fotbal, ranní a vodní gymnastika, step aerobik, plážový volejbal, lekce břišního tance, šipky, boccia, karetní hry, soutěže. Za poplatek vodní sporty na pláži, masáže a procedury ve Spa centru, sauna, turecké lázně, jacuzzi a nedaleká golfová hřiště.

Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Destinace: Stále větší popularitě se těší středně velké letovisko Monastir . Nachází se ve středním Tunisku a disponuje vlastním mezinárodním letištěm. Hotely jsou rozesety po krásných plážích kolem starého města a v této oblasti je kvalitně rozvinutá doprava, včetně vlakového spojení. Větší a rušnější letovisko Sousse je vzdáleno jen 21 kilometrů a je vhodné k výletu. Hlavní památkou starého města je klášter Ribat.

Největší památkou starého města je Ribat, opevněný klášter již z konce 8. století vystavený na obranu proti Křižákům. Hned vedle stojí Velká mešita, která dostává svému jménu jenom významem, neboť vedle Ribatu je malinká. Monastir je rodištěm prvního tuniského prezidenta Habíba Burgiby. Přímo v Monastiru stojí jeho mauzoleum. Zemřel v roce 2000 ve věku 96 let. Tipy na výlety
Zmiňovali jsme železniční dopravu Métro du Sahel, kterou lze cestovat z Mahdie přes Monastir do Sousse. Všechna tato města tedy můžete obdivovat v dosahu několika desítek minut. Dobrá je i autobusová doprava a přeprava taxíky. Výhodou je nízká cena všech forem dopravy. Monastir stejně jako většina letovisek ve středním Tunisku přímo vybízí k výletům i do vzdálenějšího okolí, hlavně Kairouanu a El Jemu.