Sousse - Jaz Tour Khalef

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Sousse - Jaz Tour Khalef

UBYTOVÁNÍ

Standardní, moderně vybavené pokoje s možností jedné přistýlky disponují individuálně ovladatelnou klimatizací (v hlavní sezóně), telefonem, SAT / TV, ledničkou, koupelnou s vanou / sprchou, WC, fénem, trezorem, WiFi zdarma, balkonem či francouzským balkonem. Za příplatek možnost pokoje s výhledem na moře.

Pláž: Písčitá pláž s jemným pískem a pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, a la carte restaurace, lobby bar, bar u bazénu, kavárna, konferenční místnost, WiFi v areálu zdarma, 4 bazény, 6 skluzavek, posilovna, aquaaerobik, stolní tenis, šipky, dětský klub, plážový volejbal, animační programy.

Sport a zábava: Aktivity: Zdarma posilovna, aquaaerobik, stolní tenis, šipky, dětský klub, plážový volejbal, animační programy. Za poplatek vodní sporty na pláži, lázně.

Při vstupu do Tuniska se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 3 měsíce po návratu z destinace (při individuální turistice bez cestovní kanceláře alespoň 6 měsíců po návratu z destinace).

Jaz Tour Khalef: Resort má rozlohu 10 hektarů a je umístěn na samém začátku nejstaršího města Sousse. Díky své poloze můžete objevovat krásu místní historie, nakupovat na trzích, posedět si v kavárnách či se jen tak procházet. Letiště Monastir je vzdáleno od hotelu přibližně 25 kilometrů.

Destinace: Letovisko Sousse patří, spolu s letoviskem Hammameth, mezi nejpopulárnější letoviska v Tunisku. A důvodů je velmi jednoduchý – najdete zde vše, co o dovolené můžete potřebovat. Pokud to vezmeme od úplného začátku, tedy ubytování, tak Sousse nabízí výběr pro každého – najdete zde jak velké a drahé luxusní hotely s nabídkou all inclusive, tak i malé hotely s nízkou cenou a stravováním třeba jen ve formě polopenze. Bez ohledu na cenu hotely často nabízí i krásné zavlažované zahrady s bazény a palmami a možností mnoha aktivit.

Medina v Sousse je snad nejznámější a největší v celém Tunisku. Úzké uličky jsou pokryty ozdobnou dlažbou, místy jsou uličky dokonce zastavěny tak, že jdete jakoby velkou a dlouho chodbou a ozdobené je celé okolí včetně stropů. Samozřejmostí jsou zde i trhy, prakticky po celé medině najdete stovky a tisíce malých krámků lazárků nebo jen míst s volně vystaveným zbožím. Ceny zde bývají rozumné a odpovídají realitě, pokud budete mít chuť, samozřejmě se můžete pokusit je usmlouvat ještě níže. Obchodní se zde chovají slušně, pokud narazíte na nějakého neslušného, který Vám bude cokoliv nutit, nevšímejte si ho. Určitě najdete jiný krámek, kde bude zboží stejné a prodavač příjemnější.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE – snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení, svačiny, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů, od 10:00 – 24:00 hodin, dle otevírací doby restaurací a barů. Jednou za pobyt je možné využít a lá carte restauraci (nutná rezervace předem).