Antalya - Grand Park Lara

Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: vlastní
2 termíny od 1. října 2021

Cena zájezdu

od 21 490 Kč 30 990 Kč


Poloha: Turecká riviéra Pláž: Krásná písčitá pláž se nachází 200metrů od hotelu, je dostupná pěšky nebo můžete využít pravidelný svoz. Slunečníky, lehátka, plážové osušky a matrace k dispozici zdarma. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 4 a´la carte restaurace (čínská, rybí, italská a barbeque), 5 barů, 2 venkovní bazény, dětský bazén, aquapark se 4 skluzavkami, salon krásy, wellness centrum, kadeřnictví, obchody, konferenční místnost, wi-fi na recepci zdarma, v pokojích za poplatek. Sport a zábava: Aktivity: Pestré animační programy pro děti a dospělé, večerní představení vedené týmem profesionálů, miniklub, dětské hřiště, posilovna, stolní tenis, šipky, vodní sporty a masáže za poplatek. Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. Grand Park Lara: Moderní hotelový komplex splňuje vše, co potřebujete ke strávení dokonalé... Celý popis

Termíny a ceny

01.10. - 08.10.2021 pátek - pátek
vlastní letecky (Praha)
Sleva 31% 30 990 Kč 21 490 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
03.10. - 10.10.2021 neděle - neděle
vlastní letecky (Praha)
Sleva 16% 25 990 Kč 21 790 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
08.10. - 15.10.2021 pátek - pátek
vlastní letecky (Praha)
Sleva 33% 30 990 Kč 20 690 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu,služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta

Popis zájezdu

Antalya - Grand Park Lara

Poloha: Turecká riviéra

Pláž: Krásná písčitá pláž se nachází 200metrů od hotelu, je dostupná pěšky nebo můžete využít pravidelný svoz. Slunečníky, lehátka, plážové osušky a matrace k dispozici zdarma.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 4 a´la carte restaurace (čínská, rybí, italská a barbeque), 5 barů, 2 venkovní bazény, dětský bazén, aquapark se 4 skluzavkami, salon krásy, wellness centrum, kadeřnictví, obchody, konferenční místnost, wi-fi na recepci zdarma, v pokojích za poplatek.

Sport a zábava: Aktivity: Pestré animační programy pro děti a dospělé, večerní představení vedené týmem profesionálů, miniklub, dětské hřiště, posilovna, stolní tenis, šipky, vodní sporty a masáže za poplatek.

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Grand Park Lara: Moderní hotelový komplex splňuje vše, co potřebujete ke strávení dokonalé dovolené. Skládá se z několika navzájem propojených budov a nachází se v oblíbeném letovisku Lara. Komplex je vhodný pro rodiny s dětmi, svými službami a kvalitním servisem uspokojí i náročnější klientelu. Nejbližší nákupní možnosti máte nejen v hotelu, ale také v bezprostředním okolí, kde se nachází i bazar. Centrum Antalye se nachází 16 km od hotelu, kam se dostanete místní dopravou, zastávka autobusu je přímo u hotelu. Letiště Antalya je vzdáleno pouhých 14 km.

Destinace: Antalya
je dnes hlavním městem Turecké riviéry a jedním z nejkrásnějších měst vůbec. Najdete zde množství antických památek, pulzující přistav, palmami lemované moderní ulice, proslavené pláže, vynikající rybí restaurace i typické orientální bazary, kde zaručeně nakoupíte jen to nejlepší a nejčerstvější zboží. Samozřejmostí je spousta obchodů s ručně vázanými koberci a kvalitními koženými výrobky špičkové kvality.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Stravování: vlastní

ALL INCLUSIVE PLUS – snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, dětské menu, pozdní snídaně, občerstvení během dne v baru u bazénu a v baru na pláži, turecké plněné palačinky, zmrzlina, odpolední káva a čaj, zákusky a koláčky, svačiny. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů - lze čerpat 24 hodin denně.

Ubytování: hotel *****

Moderně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, TV/SAT, minibarem (denně doplňován pouze vodou), wifi, trezorem za poplatek, francouzským oknem. Rodinné pokoje mají dvě oddělené místnosti a balkon. Na vyžádání velké rodinné pokoje se třemi místnostmi až pro 6 osob.