Bodrum - Armonia Holiday Village & Spa

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Bodrum - Armonia Holiday Village & Spa

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: Armonia Holiday Village & Spa

Oblíbená prázdninová vesnička s pestrým animačním programem, která nedávno prošla rozsáhlou rekonstrukcí, leží ve svěží zahradě přímo u krásné široké písčité pláže, ze které se naskýtá kouzelný výhled na řecký ostrov Kos. Centrum města Turgutreis je zhruba 5 kilometrů, centrum města Bodrum 24 kilometrů, obě dostupná místní autobusovou dopravou. Letiště Bodrum je vzdálené 53 kilometrů.

Písčitá pláž s drobnými oblázky, lehátky slunečníky a osušky zdarma, plážový bar.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2x a la carte restaurace, snack bar, 5 barů, WiFi zdarma, malá nákupní arkáda, kadeřnictví, diskotéka, 2 bazény, dětský bazén, menší aquapark, dětské hřiště miniklub, tenisový kurt, stolní tenis minigolf, minifotbal, lázně, fitness.

Sport a zábava: Aktivity: Pestré animační programy, večerní programy, tenisový kurt, stolní tenis, fitness, minifotbal, šipky, petanque, minigolf, turecké lázně, sauna, masáže za poplatek, potápění za poplatek, vodní sporty na pláži za poplatek.

Při vstupu do Turecka se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň 150 dní od data příjezdu.

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.