Bodrum - Tiana Beach

Ubytování: hotel *** Doprava: letecky Strava: all inclusive
1 termín od 3. října 2021

Cena zájezdu

od 8 890 Kč 16 990 Kč


Poloha: Egejská Riviéra Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka jsou zdarma, osušky za depozit. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu. WiFi na recepci zdarma, kadeřnictví, menší lázně, obchůdek, bazén, pavilonky v zahradě za poplatek, tenisový kurt, kulečník, šipky. Sport a zábava: Aktivity: Občasné animační programy, plážový volejbal, sauna, turecké lázně, masáže za poplatek, tenis, šipky, kulečník, vodní sporty na pláži za poplatek. Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu. Tiana Beach: Zrekonstruovaný a dobře udržovaný menší resort se nachází v krásné zahradě u pěkné písčité pláže v klidné části letoviska Turgutreis. Doporučujeme pro nenáročné klienty. Hotel od pláže dělí promenáda jako stvořená na večerní procházky, kde najdete bary, obchůdky a restaurace. Centrum vesničky Turgutreis 3 kilometry, centrum města... Celý popis

Termíny a ceny

září 2021

30.09. - 07.10.2021 čtvrtek - čtvrtek
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 30% 16 990 Kč 11 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2021

03.10. - 10.10.2021 neděle - neděle
all inclusive letecky (Praha)
Sleva 48% 16 990 Kč 8 890 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku
  • leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, palivový příplatek, zavazadla do výše 20 kg, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, ubytování, uvedenou stravu, služby delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta
  • komplexní pojištění na cesty do zahraničí. Fakultativní výlety, které lze dokoupit na místě u delegáta

Popis zájezdu

Bodrum - Tiana Beach

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: Písčitá pláž u hotelu. Slunečníky a lehátka jsou zdarma, osušky za depozit.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, bar u bazénu. WiFi na recepci zdarma, kadeřnictví, menší lázně, obchůdek, bazén, pavilonky v zahradě za poplatek, tenisový kurt, kulečník, šipky.

Sport a zábava: Aktivity: Občasné animační programy, plážový volejbal, sauna, turecké lázně, masáže za poplatek, tenis, šipky, kulečník, vodní sporty na pláži za poplatek.

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Tiana Beach: Zrekonstruovaný a dobře udržovaný menší resort se nachází v krásné zahradě u pěkné písčité pláže v klidné části letoviska Turgutreis. Doporučujeme pro nenáročné klienty. Hotel od pláže dělí promenáda jako stvořená na večerní procházky, kde najdete bary, obchůdky a restaurace. Centrum vesničky Turgutreis 3 kilometry, centrum města Bodrum 18 kilometrů, oba dostupné místní autobusovou dopravou. Letiště Bodrum je vzdálené od hotelu 55 kilometrů.

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Poznámka: Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Stravování: all inclusive

ALL INCLUSIVE

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu, odpolední káva, čaj a menší svačina. Rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby od 10:00 do 23:00 hodin.

Ubytování: hotel ***

Standardní pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, ledničkou, SAT / TV, koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, fénem, WC, balkonem nebo terasou.

Jachty v okolí