Bodrum - Xanadu Island

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***** Doprava: letecky Strava: ultra all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Bodrum - Xanadu Island

Poloha: Egejská Riviéra

Pláž: 2 soukromé menší písčité pláže, dvě dřevěné plata k ležení a 2 mola. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky jsou zdarma. Na pláži se nachází plážový bar.

Vybavení: Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 2 restaurace s obsluhou (italská a egejská), 7 barů, kavárna, patisserie, diskotéka, noční klub, obchodní arkáda, bowling, kadeřnictví, 2x venkovní bazén, dětský bazén, krytý bazén, skluzavky, Spa centrum, miniklub, dětské hřiště, konferenční místnost.

Sport a zábava: Aktivity: Animační programy, stolní tenis, šipky, kulečník, plážový volejbal, tenisový kurt, squash, tenisový kurt, posilovna, dětské hřiště, mini fotbal, basketbal, turecké lázně, SPA centrum za poplatek, motorové vodní sporty (za poplatek), kurzy potápění (za poplatek).

Při vstupu na Turecké území se musí čeští občané prokázat cestovním pasem platným alespoň dalších 150 dní od data příjezdu.

Xanadu Island: Luxusní hotelový komplex se nachází na soukromém poloostrově s výhledem na řecký ostrov Kos. Hotel obklopuje kouzelná zahrada, nezapomenutelná atmosféra a téměř ze všech pokojů se můžete kochat výhledem na moře. Doporučujeme všem klientům, kteří si chtějí užít opravdu luxusní dovolenou. Vzdálenost od letiště zhruba 60 kilometrů a od vesničky Akyarlar do 3 kilometrů.

Destinace: Skoro až soukromé pláže v malých zátokách s úžasně jemným pískem, voňavé borovicové lesy a olivové sady na kopečcích kolem. Městečka s nádechem řeckého pobřeží. Bílé domy a modré okenice, které prý nejsou původem z nedalekých ostrovů, ale přímo z Halikarnasu. Tak se původně nazýval Bodrum, město s bohatou historii, krásným přístavem, křivolakými uličkami, kde ztratíte pojem o čase a necháte se unést úžasnou místní trochu orientální atmosférou při smlouvání, užívání si výtečné turecké kuchyně nebo jen sledování reje kolem. Z oblasti Bodrumu se snadno dostanete i do slavného antického Effesu, kde můžete obdivovat Celsovu knihovnu, terasové domy, antické lázně a dokonce i dům pro lehké ženy. Není to ani tak daleko na Pamukkale a Hierapolis - slavné bílé terasy, které stále vytváří termální léčivá voda.

Stravování: ultra all inclusive

Ultra All Inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bohatého bufetu. Přes den možnost snacků, zmrzliny, palačinek. Možnost občerstvení i přes noc. Neomezené množství nealkoholických a alkoholických nápojů včetně některých importovaných 24 hodin.

Ubytování: hotel *****

Coutryard suite s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny individuálně ovladatelnou klimatizací, telefonem, SAT / TV, WiFi zdarma, minibarem (denně doplňován nealkoholickými nápoji), koupelnou s vanou / sprchovým koutem, WC, fénem, trezorem zdarma, balkonem nebo terasou. Ubytování za příplatek: Romace suite – prostornější, doporučujeme zamilovaným párům nebo svatebním cestám, větší komfortnější, vybaveny vířívkou; Sunset suite – oddělené ložnice; dále možnost ubytování v Elegance Suite, Lavender Suite nebo Manor House Suite.