Celebrity Equinox - Východní Karibik I

Celebrity Equinox je krásná loď určená pro lidi, kteří si potrpí na moderní styl. Dva úzké komíny odlišují tuto loď od předchozích typů lodí společnosti Celebrity a podtrhují elegantní stavbu tohoto plovoucího luxusního hotelu, který nabízí komfort a služby na nejvyšší úrovni. Cestující se tak mohou těšit na palubu porostlou skutečnou trávou, restauraci s vietnamskými, thajskými, japonskými a indickými specialitami nebo vinný bar se skutečně pestrou nabídkou vína z celého světa.

Vybavení lodě: hlavní restaurace, samoobslužná restaurace, restaurace s asijskými specialitami, steak restaurace, snack bary, 13 barů a klubů, 3 bazény, 6 vířivek, solárium, Spa centrum a lázeňské procedury, akupunktura, kadeřnictví, fitness centrum, běžecká dráha, basketbalové hřiště, minigolf, kasino, divadlo, diskotéka, deskové hry, knihovna, galerie, internetová kavárna, dětský klub.

Ubytování: Všechny kajuty mají klimatizaci, plochou TV, bezpečnostní trezor, telefon, pohovku, koupelnu s WC, egyptské bavlněné ručníky, vysoušeč vlasů a k dispozici 24hodinový pokojový servis. Apartmány mají navíc minibar.

KOMUNIKAČNÍ JAZYK NA PALUBĚ: angličtina
  • ubytování: loď / jachtaubytování: loď / jachta
    strava: plná penzestrava: plná penze
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Poznávací zájezdy
    • Pobytové zájezdy