Viktoriiny vodopády - prodloužení

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel ***+ Doprava: letecky Strava: snídaně

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Viktoriiny vodopády - prodloužení

Nkosi Guest Lodge ***+, Victoria Falls

Stravování:

​anglická snídaně v ceně,, večeře za příplatek,

Vybavení:

24 pokojů v kategorii Superior, z nichž 2 jsou bezbariérové., bazén,, restaurace a bar., hotel nabízí bezplatné soukromé parkoviště.,

Vybavení pokojů:

klimatizace,, WIFi,, velká koupelna s prostorným sprchovým koutem a vanou & WC,, telefon, kávovar,, minibar,, trezor,, fén,, psací stůl,, terasa s výhledem do zahrady,


Program zájezdu

1. den: ODLET Z KAPSKÉHO MĚSTA: Brzy ráno (v den odletu zájezdu do Jižní Afriky) transfer na letiště a odlet přímým letem do Viktoria Falls. DÝM KTERÝ, NEHŘMÍ… : Po příletu přivítání zástupcem partnerské agentury. Následuje transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne – respektive v podvečer je přichystána výpravná plavba po řece Zambezi (transfer, občerstvení včetně nápojů v ceně). Ve zlaté barvě zapadajícího slunce, s drinkem něčeho tvrdšího v ruce – něžné pohlaví jistě nepohrdne koktejlem – se můžeme plně oddat pozorování divoké zvěře a hřejivé atmosféře četných delt řeky.
2. - 3. den: VE STOPÁCH EMILA HOLUBA: Ráno a dopoledne doporučujeme některou z fakultativních aktivit – třeba let nad vodopády. Můžete se také podívat do zahrad překrásného koloniálního Victoria Falls Hotel nebo zajít na oběd do skvělého Lookout Café s výhledem na katarakt vodopádů. Po obědě následuje prohlídka mohutných vodopádů – jednoho z nejkolosálnějších divů světa – z mnoha nádherných vyhlídek a v doprovodu angl. hovořícího průvodce. Vzpomeňme v té chvíli na českého cestovatele Emila Holuba, který je autorem vůbec první podrobné mapy vodopádů a jejich okolí. Ve zhruba 19 h vás vyzvedne šofér a odveze do blízkosti hotelu Victoria Falls Safari Lodge na tradiční večeři Boma s kulisou tanečnic a domorodých bubeníků (večeře formou all–you–can–eat s výjimkou nápojů). Návrat do hotelu.
4. - 244. den: ODLET: Ráno odpočinek u bazénu či další příležitost se zúčastnit některé z volitelných aktivit. Před obědem následuje transfer na letiště, odlet do Johannesburgu a dále let do Evropy. Zájemcům můžeme vřele doporučit prodloužení o jednu noc a celodenní návštěvu rezervace Chobe v nedaleké Botswaně, která je domovem jednoho z nejpočetnějších stád slonů v celé Africe.