Viktoriiny vodopády - prodloužení

Ubytování: hotel **** Doprava: letecky Strava: snídaně
1 termín od 1. července 2023

Cena zájezdu

od 40 990 Kč


Victoria Falls Safari Lodge ****, Victoria Falls Vybavení: restaurace,, stylový bar a bazén,, zdarma shuttle k vodopádům a do centra Victoria Falls, rozsáhlá terasa, z níž lze s drinkem v ruce pozorovat divoká zvířata u napajedel., Stravování: snídaně v ceně, oběd a la carte (za poplatek), večeře formou bufetu (za poplatek), Vybavení pokojů: klimatizace,, koupelna a WC,, telefon,, WIFI,, minibar,, kávovar,, rádio & budík,, trezor,, balkon., Celý popis

Viktoriiny vodopády - prodloužení

Termíny a ceny

01.07. - 30.11.2023 sobota - čtvrtek
snídaně letecky (Praha)
40 990 Kč
cena za 153 dní (2 noci)
01.07. - 30.11.2023 sobota - čtvrtek
snídaně letecky (Praha)
40 990 Kč
cena za 153 dní (2 noci)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu na trase: Kapské Město – Victoria Falls – Johannesburg
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 2x noc se snídaní v hotelu ve Victoria Falls
 • vstup do NP Victoria Falls a prohlídka vodopádů s anglicky hovořícím průvodcem
 • plavbu po Zambezi při západu slunce (snack, nápoje a alkohol zdarma)
 • tradiční večeři Boma (all–you–can–eat) s kulisou domorodých bubeníků a tanečníků (nápoje nejsou v ceně)

Cena nezahrnuje

 • jiné fakultativní vstupy a výlety
 • vízum do Zimbabwe $30/os. (na místě)
 • česky hovořící průvodce
 • spropitné

  • Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Viktoriiny vodopády - prodloužení

Victoria Falls Safari Lodge ****, Victoria Falls

Vybavení:

restaurace,, stylový bar a bazén,, zdarma shuttle k vodopádům a do centra Victoria Falls, rozsáhlá terasa, z níž lze s drinkem v ruce pozorovat divoká zvířata u napajedel.,

Stravování:

snídaně v ceně, oběd a la carte (za poplatek), večeře formou bufetu (za poplatek),

Vybavení pokojů:

klimatizace,, koupelna a WC,, telefon,, WIFI,, minibar,, kávovar,, rádio & budík,, trezor,, balkon.,


Program zájezdu

1. den: ODLET Z KAPSKÉHO MĚSTA: Brzy ráno (v den odletu zájezdu do Jižní Afriky) transfer na letiště a odlet přímým letem do Viktoria Falls. DÝM KTERÝ, NEHŘMÍ… : Po příletu přivítání zástupcem partnerské agentury. Následuje transfer do hotelu, ubytování. Odpoledne – respektive v podvečer je přichystána výpravná plavba po řece Zambezi (transfer, občerstvení včetně nápojů v ceně). Ve zlaté barvě zapadajícího slunce, s drinkem něčeho tvrdšího v ruce – něžné pohlaví jistě nepohrdne koktejlem – se můžeme plně oddat pozorování divoké zvěře a hřejivé atmosféře četných delt řeky.
2. - 3. den: VE STOPÁCH EMILA HOLUBA: Ráno a dopoledne doporučujeme některou z fakultativních aktivit – třeba let nad vodopády nebo setkání se lvy (Lion Encounter). Můžete se také podívat do zahrad překrásného koloniálního Victoria Falls Hotel nebo zajít na oběd do skvělého Lookout Café s výhledem na katarakt vodopádů. Po obědě následuje prohlídka mohutných vodopádů – jednoho z nejkolosálnějších divů světa – z mnoha nádherných vyhlídek a v doprovodu angl. hovořícího průvodce. Vzpomeňme v té chvíli na českého cestovatele Emila Holuba, který je autorem vůbec první podrobné mapy vodopádů a jejich okolí. Ve zhruba 19 h vás vyzvedne šofér a odveze do blízkosti hotelu Victoria Falls Safari Lodge na tradiční večeři Boma s kulisou tanečnic a domorodých bubeníků (večeře formou all–you–can–eat s výjimkou nápojů). Návrat do hotelu.
4. - 153. den: ODLET: Ráno odpočinek u bazénu či další příležitost se zúčastnit některé z volitelných aktivit. Před obědem následuje transfer na letiště, odlet do Johannesburgu a dále let do Evropy. Zájemcům můžeme vřele doporučit prodloužení o jednu noc a celodenní návštěvu rezervace Chobe v nedaleké Botswaně, jenž je domovem jednoho z nejpočetnějších stád slonů v celé Africe.