Azamara Journey

cestovani
Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď:

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


ROME (CIVITAVECCHIA) (Itálie) - FLORENCE/PISA(LIVORNO) (Itálie) - MONTE CARLO (Monako) - MONTE CARLO (Monako) - PROVENCE (TOULON) (Francie) - PALMA DE MALLORCA (Španělsko) - MAHON (Španělsko) - IBIZA (Španělsko) - BARCELONA (Španělsko) - BARCELONA (Španělsko).

Stejně jako její sesterská loď, Azamara Quest, má tato středně velká kráska rozvrh palub přesně přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Nebudete se cítit stísněně v pohodlných společenských prostorách našich barů, restaurací, salonků, kasina a salonku Cabaret, který nabízí show s živou hudbou. Stejně tak se nebudete cítit jako sardinky u bazénu, kde náš ochotný personál je vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Kajuty jsou vybaveny moderním vybavením a jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího než si otevřít dveře balkonu, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými scenériemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den ROME (CIVITAVECCHIA) (Itálie)-17:00
2. den FLORENCE/PISA(LIVORNO) (Itálie)08:0019:00
3. den MONTE CARLO (Monako)08:00-
4. den MONTE CARLO (Monako)-20:00
5. den PROVENCE (TOULON) (Francie)07:3017:30
6. den PALMA DE MALLORCA (Španělsko)13:3022:00
7. den MAHON (Španělsko)08:0018:00
8. den IBIZA (Španělsko)08:0023:00
9. den BARCELONA (Španělsko)13:00-
10. den BARCELONA (Španělsko)--

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.