Itálie

Itálie je díky své výhodné poloze turistickým rájem. Zatímco do letovisek míří návštěvníci za koupáním a slunečními paprsky, za sněhem a lyžováním se jezdí do Alp v severní části Itálie Trentino a Lombardie jsou na lyžařská střediska obzvláště bohaté (Dolomiti Superski, Skirama Dolomiti, Alta Valtellina apod.). Cílem mnoha zájezdů do Itálie také často bývají Řím a Benátky. Řada okružních plaveb v Itálii začíná i končí...

Projděte se živými ulicemi Věčného města Říma, prohlédněte si Koloseum v jeho mohutné starobylé slávě. Podívejte se na nezaměnitelný Duomo ve Florencii a vydejte se na cestu přes vinařství na nedalekých kopcích Chianti. Projeďte se gondolou po benátských kanálech, prohlédněte si mozaiky baziliky svatého Marka nebo se vydejte na túru na sopečný Vesuv, či do historického městečka Pompeje pod ním...

Úchvatná Itálie, plná antických skvostů

Vydejte se do Itálie a rozjímejte o umění a architektuře, kochejte se přírodními scenériiemi a vychutnávejte si vynikající italskou kuchyni, která je vyhlášená po celém světě... Při okružních plavbách zažijete italskou dovolenou trochu jinak. Obkopeni krásou na lodi i na pobřeží poplujete Středomořím jako objevitelé dávného středověku.

Civitavecchia

scilla, calabria, italy
Alta Badia se nachází v lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Lyžování v Alta Badia potěší každého. Oblast nabízí 130 km upravovaných sjezdovek a 52 moderních lanovek.
Tisíce světel, vůně Vánoc a k tomu relaxace a odpočinek v termálních lázních, lyžování na horách nebo prohlídka historických městeček...
Velikonoce, nejvýznamnější křesťanské svátky a zároveň překrásná oslava příchodu jara, nového života a obnovy. Vydejte se na dovolenou, nabídka zájezdů ve velikonočním termínu je široká.
Toskánsko je kraj úrodných vinic, ze kterého čiší harmonie a klid. Je to krajina od rána do večera zalitá slunečními paprsky a provoněná vůní cypřišů a divokých květin.
Vyrazte do Londýna, Paříže, Budapešti, nebo třeba do Vídně, zažijte jejich atmosféru a památky v nádherných podzimních barvách.
Lyžařské středisko Civetta je součástí rozlehlé lyžařské oblasti Dolomiti Superski. Je to největší lyžařský areál Benátska.