MSC Splendida - Španělsko a Kanáry s prodlouženým pobytem na Madeiře - letecky s delegátem

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


Trasa plavby:

Janov (Itálie) - Barcelona (Španělsko) - Arrecife de Lanzarote (Španělsko) - Santa Cruz de Tenerife (Kanárské ostrovy) - Funchal (Madeira, prodloužený pobyt 2 dny)


Specifikace:

Nádherná plavba s leteckou dopravou a českým delegátem překypující exotikou. Poplujeme z Janova přes katalánskou metropoli Barcelonu až na ohnivé Kanárské ostrovy. Dále nás potom čeká nádherná Madeira, na které budeme mít další 2 dny na objevování krás tohoto ostrova! Kde jinde si užít teplý říjen, než pod paprsky jižního slunce a na palubě luxusní lodi MSC Splendida?!


Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Český delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech.
 • Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!
 • Důrazně doporučujeme všem klientům, aby si uzavřeli cestovní pojištění.!!! Za příplatek zprostředkujeme jak cestovní pojištění tak pojištění storna. Některé lodní společnosti mohou vyžadovat povinné cestovní pojištění.
 • Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu.
 • Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Odlet z ČR, ubytování v hotelu před plavbou.
2. den Janov, Itálie, Dopoledne nalodění. Během odpoledne úvodní schůzka, bezpečnostní nácvik a vyplutí. Možnost individuální prohlídky Janova. Janov, jeden z největších přístavů co do významu i velikosti se nachází v severozápadní části Itálie v regionu Ligurie. Velmi často zde okružní plavby začínají a končí. Lodě staví velmi blízko centra, bezprostředně vedle starého historického přístavu. Pro návštěvu města a historického centra Janova tedy nemusíme chodit příliš daleko. Také je ale možné vypravit se i dále, například na předměstí Nervi, do vzdálenějšího Portofina nebo na krásné pláže Ligurské Riviéry.-17:00
3. den Barcelona: Z barcelonského přístavu je to do centra města asi dva až tři kilometry daleko, cestou přes most s pěkným výhledem na kotvící lodě a přístavní hráze. Pak se ale ocitnete v destinaci, která nabízí nepřeberné množství možností. Jmenujme alespoň starou gotickou čtvrť s katedrálou sv. Eulálie, stavby Antonia Gaudího v čele s chrámem Svaté rodiny a parkem Güell, legendární ulici La Rambla, návrší Montjuïc a fotbalový stadion Camp Nou. A pokud by vám Barcelona nestačila, i výlet do nedalekého kláštera Montserratt, proslaveného Černou madonou a fantastickými výhledy ze strmých skal, je také dobrou volbou.13:0020:00
4. den Na moři--
5. den Na moři--
6. den Arrecife de Lanzarote9:0018:00
7. den Tenerife , Kanárské ostrovy
Doporučované výlety a info: příjemná jízda s obědem do vnitrozemí přes svěží lesní oblasti zvané La Esperanza El Portillo do kruhového pohoří Las Canadas. Sopečný vrchol Pico del Teide, který dosahuje závratné výšky 3781 m nad mořem. Pak se dostanete do skal Mirador, který je také nazýván Prst boží, návštěva jedné z nejpopulárnějších přírodních rezervací v Evropě - papouščí ráj Loro Parque, návštěva San Andrés, typické rybářské vesnice a relaxace na pláži Las Teresitas, odtud výlet na El Baladeiro, nejvyšší bod ostrova. Zastávka ve vesnici Taganana, známý pro své vinice a výrobky z kozího mléka, speciální výlet po památkách koloniální éry s ochutnávkou místního šumivého vína, jeep adventure tour, návštěva dětského parku plného miniatur
08:0017:00
8. den Funchal , Madeira
Ráno vylodění a transfer do hotelu. Dále možné fakultativní výlety: vyjížďka džípem dovnitř ostrova, oceánografická tour za velrybami a delfíny na palubě turistické lodě, exkurze busem do chrámu Nossa Senhora do Monte s nádhernými vyhlídkovými zastávkami, ochutnávka místních likérů a návštěva krajkářské dílny, zážitková jízda v tradičních proutěných křeslech po silnicích města, vyjížďka na Cabo Girão, druhý nejvyšší útes na světě spojená s ochutnávkou místního koktejlu Poncha, zastávka v rozkošném městečku Ribeira Brava, panoramatický výlet rybářskými vesnicemi a místními usedlostmi s obědem a ochutnávkou tradičních pokrmů a nápojů, návštěva města Eira do Serrado - ve výšce 1026 m.n.m. a s vyjížďkou lanovkou na horu Monte a kostel kostel Nossa Senhora do Monte s bujně kvetoucími zahradami.
9:00-
9. den Funchal , Madeira
- Doporučované výlety a info: vyjížďka džípem dovnitř ostrova, oceánografická tour za velrybami a delfíny na palubě turistické lodě, exkurze busem do chrámu Nossa Senhora do Monte s nádhernými vyhlídkovými zastávkami, ochutnávka místních likérů a návštěva krajkářské dílny, zážitková jízda v tradičních proutěných křeslech po silnicích města, vyjížďka na Cabo Girão, druhý nejvyšší útes na světě spojená s ochutnávkou místního koktejlu Poncha, zastávka v rozkošném městečku Ribeira Brava, panoramatický výlet rybářskými vesnicemi a místními usedlostmi s obědem a ochutnávkou tradičních pokrmů a nápojů, návštěva města Eira do Serrado - ve výšce 1026 m.n.m. a s vyjížďkou lanovkou na horu Monte a kostel kostel Nossa Senhora do Monte s bujně kvetoucími zahradami.
10. den Odlet zpět do ČR

Stravování: plná penze

Během prvního dne není strava zajšťována.

Během pobytu na lodi plná penze, nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

Během následného pobytu na Madeiře je zajištěna polopenze - snídaně a večeře v hotelu

Doprava: letecky

Odlet z ČR den před vyplutím. Doprava tam i zpět je již kalkulována v ceně zájezdu.

Ubytování: loď

Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou dvě spojené do jedné manželské postele, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatné postele. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován 2x denně.

Lodní vybavení a služby v ceně:
vstup do barů a salónků, bazénů, jacuzzi, použití lehátek, plážových ručníků, sportovního vybavení, návštěva, fitness, divadla, tanečních a zábavních pořadů, lodní magazín, který je denně doručován do kajut.

Placené služby:
kadeřnické, kosmetické, welness a spa, telefon a internet, čistírna, prádelna, jídlo á la carte ve speciálních restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Kategorie BELLA:

pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, sbírání bodů v rámci MSC Voyagers klubu.

Kategorie FANTASTICA:

všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), donáška snídaně do kajuty a objednávek přes pokojový servis zdarma, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti),

Kategorie AUREA:

všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, all inclusive nápojový balíček EASY pro všechny pasažéry v kajutě, lázeňský balíček (vstup do wellness a spa – sauny a vířivky, balijská masáž pro dospělé 30 min dle vlastní volby, solárium 10 min.), vstup na exkluzivní sluneční palubu, uvítací koktejl, deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restauraci

Kategorie MSC YACHT CLUB:

Tato kategorie je k dispozici pouze na velkých lodích tříd Fantasia, Meraviglia a Seaside a je určena pro náročné klienty, kteří chtějí využívat exkluzivní služby a luxusní standard. Cena již zahrnuje služby z kategorie FANTASTICA a navíc: ubytování v luxusních prostorných apartmá s mramorovou koupelnou; ergonomické matrace, výběr polštáře a luxusní ložní prádlo; velký televizor; minibar; all inclusive program, obědy a večeře v klubové gourmet restauraci s možností výběru stolování; nápoje (nealkoholické, víno, pivo, destiláty); volný přístup do salonu Top Sail Lounge s nabídkou nápojů, drobného občerstvení a dezertů; volný přístup do lázeňského areálu Aurea Spa; přednostní nalodění a donáška zavazadel; služby concierge