Baška Voda - Horizont hotel ****

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Baška Voda - Horizont hotel ****

Poloha: do 50 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, wellness centrum, restaurace à la carte, grill bar, jacuzzi společná, sauna, konferenční místnost, Spa.

Sport a zábava: kulečník, posilovna, tenisové dvorce, vodní sporty.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

V pokojích typu TMB a TPB je 3. lůžko rozkládací křeslo - doporučujeme pro dítě.


AKC - uvedená cena je již vypočtena se slevou 7=6 (SPO) v termínech 1.4.-27.5. a 23.9.-7.10.2023 !!! Slevy se sčítají s časovou slevou.

!!! SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ (SPO 10%) !!! Slevy se nesčítají!

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Horizont hotel: Hotel Horizont se nachází na promenádě, obklopen borovým hájem, 50 m od moře a hlavní pláže a 200 m od centra města Baška Voda. Na pěti patrech hotel nabízí celkem 202 moderně zařízených pokojů, má dva výtahy. Nabízíme zde pokoje dvoulůžkové (20 m2), některé s možností přistýlky (24 m2) – v pokojích jsou manželská lůžka nebo dvě oddělená lůžka, dále pokoje jednolůžkové. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu (s vanou nebo sprchou), vysoušeč vlasů, minibar (za poplatek), trezor, SAT/TV, telefon a bezplatný WI-FI internet.

Hostům je k dispozici recepce, centrální restaurace, aperitiv bar s terasou, bar u bazénu , restaurace à la carte & vinný bar Matrioška, gril restaurace Borik na pláži (oboje otevřeno cca od května do října), dále kongresový sál pro 120 osob a menší konferenční místnost pro 35 osob, Wellness&Spa centrum, kde se na ploše téměř 2000 m2 nachází vnitřní bazén se sladkou vodou (do tohoto bazénu vstup zdarma), whirpoolem a protiproudem, hydromasážní bazén, saunový svět (bezplatný vstup do saunového světa v termínech do 26.5. a od 23.9.2023), relaxační místnost, solárium, posilovna, možnost masáží, kadeřnický a kosmetický salón a další. Hotel má venkovní bazén s whirpoolem a velkou sluneční terasou – bazén je otevřený od 1.5-1.10.2023. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou v ceně (omezené množství). Ke sportovnímu vyžití slouží bohatá nabídka vodních sportů na pláži, tenisový dvorec vedle hotelu. Hotel pořádá večery s živou hudbou (v hlavní sezóně).

Od půlky červa po celou sezónu je dětský klub a program pro dospělé zdarma. Dětský klub se nachází 50 m od hotelu Horizont. Pracovní doba každý den, 10:00 až 12:00, 16:00 až 18:00, neděle volno, zde  animace: pondělí mořský den, úterý X den (hudba a pokusy), středa pirátský den, čtvrtek olympijský den, pátek den zvířátek, sobota  dětský den (výroba suvenýrů, malování na tváře, bláznivé hry, dětská gymnastika, disco), neděle volno. Program pro dospělé různě: gymnastika, jóga, relax, aerobic, fitness, aqua aerobic, taneční škola, vodní hry v bazénu, karaoke, žívá hudba, noční disko, bingo, kvízy.

Destinace: Baška Voda na Makarské riviéře asi 40 km jihovýchodně od Splitu. V okolí se pěstuje vinná réva a ovoce. Středisko je známé svou širokou pláží s jemnými oblázky. Záliv je lemován bohatou zelení a leží na úpatí horského masivu Biokovo. Toto příjemné městečko s malým přístavem, četnými kavárnami je turisticky velmi vyhledávané. Podél pláží jsou borovicové lesy, hotelové kapacity jsou rozmístěny na kraji městečka.