Biograd na Moru - Sanja hostel **

Ubytování: hostel Doprava: vlastní Strava: vlastní
4 termíny od 2. prosince 2023

Cena zájezdu

od 4 560 Kč


V případě zájmu o ubytování v apartmánech/vilách v soukromí v Biogradu na Moru s dopravou vlastním autem Vám rádi učiníme individuální nabídku zohledňující Vaše požadavky a přání, děkujeme. Poloha: do 900 m od moře Vybavení: parkování. POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI HOSTELU. Sanja hostel: Hostel Sanja se nachází v klidné části města Biograd, cca 900 m od hlavní pláže Dražica v Biogradu na moru, 200 m od nákupního centra Bure a cca 1100 m od nočních klubů na Soline pláži. V domě je 14 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s vlastním nebo společným sociálním zařízením, možnost využití společné kuchyně. K dispozici TV, Wi-Fi, některé pokoje jsou bez balkonu. Parkování je zajištěno u domu. Destinace: Leží na pobřeží 28 km jihovýchodně od Zadaru. První zmínka o Biogradu jako chorvatském městě je z půlky desátého století. V jedenáctém století bylo sídlem chorvatských králů. V... Celý popis

Biograd na Moru - Sanja hostel **

Termíny a ceny

02.12. - 09.12.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
4 560 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
09.12. - 16.12.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
4 560 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
16.12. - 23.12.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
4 560 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
23.12. - 30.12.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
4 560 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7denní nájem vybaveného pokoje (hotelového typu, není to vybavený apartmán)
 • veškerá spotřeba el.energie, vody, plynu
 • lůžkoviny
 • závěrečný úklid
 • Wi-Fi
 • parkování

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • pobytová taxa - POVINNÝ PŘÍPLATEK (platí se v CK/ u prodejce)
 • strava
 • domácí zvíře (na předchozí vyžádání) - 10 EUR/den - platí se na místě v recepci

  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Popis zájezdu

Biograd na Moru - Sanja hostel **

V případě zájmu o ubytování v apartmánech/vilách v soukromí v Biogradu na Moru s dopravou vlastním autem Vám rádi učiníme individuální nabídku zohledňující Vaše požadavky a přání, děkujeme.

Poloha: do 900 m od moře

Vybavení: parkování.

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI HOSTELU.

Sanja hostel: Hostel Sanja se nachází v klidné části města Biograd, cca 900 m od hlavní pláže Dražica v Biogradu na moru, 200 m od nákupního centra Bure a cca 1100 m od nočních klubů na Soline pláži. V domě je 14 dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s vlastním nebo společným sociálním zařízením, možnost využití společné kuchyně. K dispozici TV, Wi-Fi, některé pokoje jsou bez balkonu.

Parkování je zajištěno u domu.

Destinace: Leží na pobřeží 28 km jihovýchodně od Zadaru. První zmínka o Biogradu jako chorvatském městě je z půlky desátého století. V jedenáctém století bylo sídlem chorvatských králů. V muzeu je malá sbírka předhistorických, antických a staro chorvatských památek. Známé jako turistický cíl s hezkými plážemi a velkými borovicovými háji. Biograd na Moru je moderní město s hotely, vilami, auto kempy, apartmány, restauracemi, obchody. Bohaté na ryby je jezero Vrana vzdálené 7 km. Kanál Pašman je ideální pro vodní sporty a potápění. Spojení: letiště je vzdáleno jenom 20 km, železniční nádraží v Zadaru a Benkovaci (19 km), autobusové nádraží je ve městě.