Bol - Elaphusa Bluesun hotel ****

Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: hotel **** Doprava: vlastní Strava: polopenze

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Bol - Elaphusa Bluesun hotel ****

Jediné pobřežní sídlo v jižní části ostrova chráněné Vidovou gorou (778 m) a Draževim brdem (627 m). Bol je umístěn - oproti jiným pobřežním městům - na jižním zcela otevřeném pobřeží ostrova Brač. Mnoho civilizací, které prošli tímto ostrovem, zde zanechalo materiální i duchovní hodnoty, jejichž pozůstatky můžeme na Bolu nalézt i dnes. Město je obklopeno od východu k západu oblázkovými a písečnými plážemi v délce 15 km. Nachází se zde proslulá pláž Zlatni Rat (Zlatý Mys) což je 600 m dlouhý oblázkový poloostrov který je známý tím, že mění svůj tvar podle směru větru a mořských proudů. Ve všech turistických průvodcích je tato pláž řazena mezi 10 nejznámějších na světě. Bol je jedním z nejvíce navštěvovaných turistických středisek na Jadranu a úroveň hotelů a jejich služeb odpovídá tomuto zájmu. Bol je i významným tenisovým centrem s pravidelným pořádáním světového turnaje WTA kategorie žen. Samotné městečko je proslulé nejen svými plážemi, gastronomickými specialitami a bezpočtem restaurací, ale také svými kvalitními víny.

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: wellness centrum, aperitiv bar, bazén venkovní mořská voda, bazén vnitřní mořská voda, bazén dětský, restaurace a lá carte, terasa, televizní místnost, dětský klub, dětské hřiště, sauna, sál pro semináře, internetový kout, masážní salón, noční klub, piano bar.

Sport a zábava: animace pro děti, animace pro dospělé, fitness studio, tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, vodní sporty, hřiště pro míčové hry.

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE 1/2 SUPERIOR POKOJI SE 2 DOSP. OS. - ZDARMA.


!!! PŘI ZAKOUPENÍ OD 1.9. DO 16.9.2023 SLEVA Z UBYTOVÁNÍ 10% PRO TERMÍNY POBYTU OD 2.9. DO 16.9.2023 (SUMMER SPECIAL -10 %)

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Destinace: Elaphusa Bluesun hotel

Bluesun hotel Elaphusa se nachází přímo na mořském břehu, cca 50 m od oblázkové pláže. Do centra města Bol a na vyhlášenou pláž „Zlatni rat“ je to 10 minut pěší chůze.

Hotel je zcela klimatizovaný. Pokoje v hotelu jsou dvoulůžkové, jednolůžkové typu Standard, Superior. Pokoje mají SAT/TV, minibar, trezor, koupelnu, vysoušeč vlasů, klimatizaci, WI-FI a jsou bez balkonu do parku nebo s balkonem na mořskou stranu. Pokoje Standard nemají možnost přistýlky. Přistýlka je možná pouze u pokojů Superior.  

Hotel má recepci, směnárnu, restauraci, aperitiv bar, noční klub, internetový koutek, výtah, bar na pláži, wellness a fitness centrum, vnitřní bazén, venkovní bazén pro dospělé a děti, parkoviště. Pro děti je zde dětské hřiště. V hlavní sezoně hotel organizuje sportovní a zábavné animace pro dospělé i děti (mini klub, mini disco). Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové centrum s 26 dvorci, škola potápění, plážový volejbal, víceúčelové hřiště na míčové hry, petanque, půjčovna jízdních kol a kajaků, posilovna.

Inspirativní dovolená v blízkosti pláže Zlatni Rat. Všechny pokoje prošly v roce 2022 rekonstrukcí. Skvělé bazény a Thalasso Wellness.