Orebič (Pelješac) - Bellevue Aminess Casa (depandance) ****

Poloha: do 100 m od moře Vybavení: bazén venkovní, bazén dětský, terasa, dětské hřiště, lehátka na pláži - za poplatek, lobby-aperitiv bar, parkování, restaurace, recepce. Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, petanque, vodní sporty. Dítě do 7 let na přistýlce v S3BP pokoji se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!! Dětská postýlka (vyžádání) - ZDARMA !!! !!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2024 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají. Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně. SENIORSKÁ SLEVA 65+ - 10 % v termínech pobytu do 13.6. a od 13.9.2024. Slevy se nesčítají. Tato sleva není zahrnutá v ceně. Destinace: Bellevue Aminess Casa (depandance) Hotelový komplex Bellevue se nachází v borovém háji cca 1 km od centra města Orebić. Skládá se z hotelu, depandancí a vil Bellevue. Depandance (dnes Casa) mají 4 budovy pojmenované po význačných... Celý popis

Orebič (Pelješac) - Bellevue Aminess Casa (depandance) ****

Termíny a ceny

srpen 2024

17.08. - 24.08.2024 sobota - sobota
all inclusive vlastní
16 933 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

září 2024

07.09. - 14.09.2024 sobota - sobota
all inclusive vlastní
14 300 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
28.09. - 05.10.2024 sobota - sobota
all inclusive vlastní
10 335 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

říjen 2024

05.10. - 12.10.2024 sobota - sobota
all inclusive vlastní
7 735 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7x ubytování
 • 7x plná penze - švédský stůl, u obědů a večeří místní točené nápoje: (víno bílé, červené, pivo, ovocné šťávy, voda)
 • pobytová taxa
 • úklid pokoje
 • výměna ručníků
 • klimatizace
 • závěrečný úklid
 • WI-FI
 • využívání venkovního bazénu
 • lehátka a slunečníky u bazénu (omezené množství)
 • animace pro děti a dospělé

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • domácí zvíře (na vyžádání) - 20 EUR/den - platí se v recepci (max. 1 pes, klidný, starší 6 měsíců) - v ceně je miska na vodu, uvítací sušenka, hračka a přívěsek na krk
 • parkovné - 3 EUR/den/auto - platí se na místě v recepci

  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Popis zájezdu

Orebič (Pelješac) - Bellevue Aminess Casa (depandance) ****

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: bazén venkovní, bazén dětský, terasa, dětské hřiště, lehátka na pláži - za poplatek, lobby-aperitiv bar, parkování, restaurace, recepce.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, animace pro děti, animace pro dospělé, hřiště pro míčové hry, petanque, vodní sporty.

Dítě do 7 let na přistýlce v S3BP pokoji se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Dětská postýlka (vyžádání) - ZDARMA !!!

!!! PŘI ZAKOUPENÍ POBYTU DO 31.1.2024 SLEVA 10 % Z CENY UBYTOVÁNÍ !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.SENIORSKÁ SLEVA 65+ - 10 % v termínech pobytu do 13.6. a od 13.9.2024. Slevy se nesčítají. Tato sleva není zahrnutá v ceně.

Destinace: Bellevue Aminess Casa (depandance)

Hotelový komplex Bellevue se nachází v borovém háji cca 1 km od centra města Orebić. Skládá se z hotelu, depandancí a vil Bellevue. Depandance (dnes Casa) mají 4 budovy pojmenované po význačných pelješackých vínech Dingač, Postup, Plavac, Mali a od hotelu jsou vzdáleny 50 m. Dvoulůžkové pokoje typu Superior mají možnost přistýlky. Pokoje Comfort i Superior mají SAT/TV, telefon, koupelnu, vysoušeč vlasů, WI-FI, klimatizaci, balkon na mořskou stranu.

Klientům je k dispozici v hotelu Bellevue: centrální recepce, klimatizovaná restaurace s terasou, lobby bar, venkovní bazény pro dospělé a děti, parkoviště, dětské hřiště. Hotel zajišťuje animace pro děti i dospělé. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce s večerním osvětlením, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, petanque a další. 

Pláže jsou oblázkové, písečné a kamenité, vzdálené 50-100 m od depandancí. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici za poplatek. Na pláži nabídka místních vodních sportů.

Orebič se nachází v jihozápadní části poloostrova Pelješac, na úpatí hory sv. Ilja - 961m. Malebné městečko, ozářené celý den sluncem, nabízí turistům nerušenou přírodu stoletých borovic, cypřišů, olivovníků, kaktusů a květin. Pláže jsou oblázkové, nejkrásnější téměř písčitá pláž Trstenica s křišťálovým mořem je na začátku Orebiče. 

Bohatá nabídka domácích specialit a značkových vín Dingač, Postup a Pelješac. Velmi doporučujeme!

Z Orebiče je možno trajektem navštívit ostrov Korčula - asi 15 min. plavby.

Jachty v okolí