Promajna - Promajna apart-boarding house ***

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: apartmán Doprava: vlastní Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Promajna - Promajna apart-boarding house ***

Poloha: do 150 m od moře

POZICE NA MAPĚ ZOBRAZUJE SÍDLO AGENTURY, KDE SE PŘI PŘÍJEZDU HLÁSÍTE, NEJDE O KONKRÉTNÍ POZICI VILY.

Destinace: Promajna apart-boarding house

Apartpenzion Promajna se nachází v příjemném letovisku Promajna, 6 km severozápadně od Makarské a jen 100 m od oblázkové pláže. Nabízí celkem 6 různých typů apartmánů a jeden dvoulůžkový pokoj v několika podlažní vile.

Dvě studia pro 2 osoby. Studio č.3 (20 m2) je na 1. patře, s balkonem a kompletně vybavenou kuchyní. Studio č. 6 (28 m2) je rovněž na 1. patře, s balkonem s výhledem na moře a kompletně vybavenou kuchyní.

Apartmán č.1 a č.4 (35 m2) jsou na 1. patře, s balkonem, má 2x 2lůžkovou ložnici a mini kuchyň.

Apartmáne Private 2 (45 m2) se nachází ve 3. patře, má 2x 2lůžkovou ložnici a přistýlku v obytné místnosti. Balkon s výhledem na moře a kompletně vybavenou kuchyni.

Apartmán Privet (90 m2) se nachází ve 3. patře, má 3x 2lůžkovou ložnici, balkon s výhledem na moře, 2 koupelny a kompletně vybavenou kuchyni.

Všechny apartmány mají své sociální zařízení a jsou vybavené klimatizací, SAT/TV, Wi-Fi a rychlovarnou konvicí.

Dvoulůžkový pokoj (20 m2) je pro 2 osoby s vlastním sociálním zařízení, bez kuchyňského vybavení, pouze je hostům k dispozici rychlovarná konvice. Parkování je možné u vily.

Po pobřeží vede pěkně upravená promenáda do Makarské a na druhou stranu do Bašky Vody.

Promajna je příjemné letovisko s oblázkovou pláží, které se nachází ve stejnojmenné zátoce, 6 km severozápadně od Makarské. Rozkládá se jednak na samotném pobřeží, jednak ve svahu nad pobřežím. Z Jadranské magistrály nad obcí vede do Promajny silniční odbočka. Asi 1 km severozápadně od obce leží při moři Dječje selo, kde je ústav pro talasoterapii (léčbu mořskou vodou). Po pobřeží vede pěkně upravená promenáda do Makarské a na druhou stranu do Bašky Vody.