Savudrija - Savudrija Plava Laguna pokoje . ***

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: depandance Doprava: vlastní Strava: vlastní

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Savudrija - Savudrija Plava Laguna pokoje . ***

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: trezor na recepci , WI-FI k dispozici dle popisu, restaurace a lá carte, terasa, lehátka na pláži - za poplatek, slunečníky na pláži za poplatek, večerní hudba.

Sport a zábava: plážový volejbal, aquaaerobic, streetball, půjčovna lodiček, půjčovna šlapadel, tenisové dvorce, stolní tenis, minigolf, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu.

Neomezené nápoje k večeři !!!

Dětská postýlka (pro děti do 3 let, na vyžádání) - ZDARMA !

Jednolůžkový pokoj - je na předchozí vyžádání, je to dvoulůžkový pokoj obsazený 1 osobou (single use).

Destinace: Savudrija Plava Laguna pokoje .

Resort Savudrija se nachází cca 9 km od města Umag. Leží přímo u moře a je obklopen borovým hájem s bohatou mediteránskou zelení. 

Nabízíme zde pokoje (bývalá depandance Moj Mir) – 22 m2, jsou dvoulůžkové s možností přistýlky, která je určena pro dítě do 12 let. Všechny mají balkon, SAT/TV, telefon. Možnost Wi-Fi připojení k internetu na pokojích, internetový koutek na recepci – obojí za poplatek.

Hostům je k dispozici restaurace s terasou přímo na moři, kde čerpáte bohatou polopenzi švédský stůl včetně neomezených místních nápojů u večeře, jsou zde také bary, fast food, obchod, stánek s tiskem, bazén se sluneční terasou (v roce 2022 otevřen od července). Možnost využití trezoru na recepci (za poplatek). Středisko zajišťuje celodenní animaci pro děti i dospělé. Mini club pro děti 5-12 let. Večery s hudbou na terase (o prázdninách). Pláže jsou přírodní kamenité, betonová plata. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové dvorce, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal, hřiště pro míčové hry, vodní sporty a další. Na špici Savudrije se nachází nejstarší maják v Evropě, byl postaven v roce 1818. Celé dny můžete trávit na pláži, projíždět se na kole, jezdit na vodním skůtru, každý si zde najde "to své" pro příjemnou dovolenou. 

Savudrija má pouze 350 obyvatel a byla osídlena již v antice. Podle pověsti porazila u Savudrije benátská námořní flotila r. 1117 loďstvo Fridricha Barbarossy. Za posledních 30 let vyrostlo z klidné rybářské vesnice v příjemné a tiché letovisko, kde je zajímavý pohled na rybářský život.