Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN ***

cestovani
Je nám líto, ale prodej zájezdu již skončil
Ubytování: pavilóny Doprava: vlastní Strava: all inclusive

Alternativní zájezdy

Nevyhovují vám alternativní zájezdy, vybírejte z celé nabídky...


Popis zájezdu

Seget Donji (Trogir) - Val hotel TN ***

Poloha: do 100 m od moře

Vybavení: směnárna, trezor na recepci , WI-FI k dispozici dle popisu, bazén venkovní sladká voda , bazén dětský venkovní sladká voda , parkování, recepce centrální, prádelna.

Sport a zábava: jogging, cyklistika, potápění, vodní sporty.

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO - ZDARMA !!!

Dítě do 7 let přistýlka se 2 dospělými osobami - ZDARMA !!!

Pokoje FAMILY mají dvoulůžkovou ložnici a částečně oddělenou denní místnost s rozkládacím gaučem 190x80 cm, balkon, pohled moře (Anex). Děti se dle obecně platné zásady obsazují od staršího (3. lůžko) k mladšímu (4. lůžko), v případě dospělé osoby na 3. lůžku není možné obsadit 4. lůžko.

Všechny pokoje v hlavní budově hotelu jsou bez balkonu/terasy, polovina na pobřeží, polovina s výhledem do parku. Balkony/terasy má Annex.

Domácí zvířata nejsou povolena.


!!! MIMOŘÁDNÁ SLEVA 20% (SPO 20%) !!! Slevy se nesčítají.

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Val hotel TN: Komplex Hotelu Val (bývalý hotel Jadran) leží v obci Seget Donji, cca 3 km od historického centra Trogiru a 7 km od letiště Split. Nachází se přímo na pobřeží a je obklopen borovým hájem. Skládá se z hlavní budovy (Central – jednopatrová budova, pokoje nemají terasu ani balkon, na mořskou stranu orientována půlka pokojů) a z pěti pavilonů (Annex – až dvoupatrové budovy, vše orientováno na mořskou stranu, vše balkon nebo terasa), které jsou vzdáleny 30-150 m od hlavní budovy, 30-180 m od moře. 

V hlavní budově Central jsou pokoje Economy (17 m2) a Economy MS (19 m2), v pavilonech Anex jsou pokoje Standard Patio TMS (15 m2, přízemní s terasou), Comfort BMS/TMS (18 m2), jednolůžkové pokoje Patio TMS (12 m2, přízemní s terasou). Pokoje Family BMS a DE LUXE SUITE BMS (36 m2) mají dvoulůžkovou ložnici a částečně oddělenou denní místnost s gaučem. Pokoje jsou komfortně, elegantně zařízeny, mají SAT/TV, telefon, klimatizaci, vysoušeč vlasů. Hosté mají k dispozici recepci (v provozu 24 hodin denně), bezplatnou Wi-Fi v prostoru recepce a v lobby baru, směnárnu, bankomat, restauraci s terasou s překrásným výhledem na moře, restauraci na pláži a venkovní bazén se sladkou vodou (120 m2, hloubka 1,2–2,2 m) s oddělenou částí pro malé děti (hloubka 40 cm), za poplatek na recepce trezor, možnost zapůjčit plážové osušky. K dispozici omezené množství rekvizit pro vodní sporty a rekreačních hry (stolní tenis, badminton, boća, šipky atd., dětský klub pro předškolní děti, dětské hřiště, klub pro teenagery (Play Station/Xbox atd.), animace pro děti i dospělé. Komplex má vlastní pláž - písek se štěrkem, betonová plata. Lehátka a slunečníky u bazénu a na vlastní pláži jsou v ceně. Půjčovna kol a aut za poplatek. Objekty a restaurace jsou nekuřácké.

Destinace: Seget Donji je velká obec (2 300 obyv.), při magistrále, při zátoce Saldun, 4 km západně od Trogiru. Svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica (2 km). Zátoka je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Obec má rozsáhlé zemědělské zázemí. Jsou tu pláže oblázkové a kamenité, pod hotelovým komplexem Medena jsou vybudovány plochy na slunění a rekreaci (tobogan). Borový les sahá až k plážím. Pláž Medena a pláž u hotelu Jadran byly vyznamenány v roce 2007 tzv. Modrou vlajkou. Seget Donji má dobré podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování), tenis, plážový volejbal, hřiště na míčové hry, stolní tenis, kuželky atp.