Seget Donji (Trogir) - Medena apartmány Standard ***

Ubytování: apartmán Doprava: vlastní Strava: vlastní
3 termíny od 7. října 2023

Cena zájezdu

od 7 990 Kč 9 400 Kč


Seget Donji je velká obec (2 300 obyv.), při magistrále, při zátoce Saldun, 4 km západně od Trogiru. Svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica (2 km). Zátoka je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Obec má rozsáhlé zemědělské zázemí. Jsou tu pláže oblázkové a kamenité, pod hotelovým komplexem Medena jsou vybudovány plochy na slunění a rekreaci (tobogan). Borový les sahá až k plážím. Pláž Medena a pláž u hotelu Jadran byly vyznamenány v roce 2007 tzv. Modrou vlajkou. Seget Donji má dobré podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování), tenis, plážový volejbal, hřiště na míčové hry, stolní tenis, kuželky atp. Poloha: do 150 m od moře Vybavení: směnárna, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště, tobogán, stánek s novinami, supermarket, noční klub, bar na pláži, stánek s občerstvením, bistro. Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis... Celý popis

Seget Donji (Trogir) - Medena apartmány Standard ***

Termíny a ceny

07.10. - 14.10.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
Sleva 15% 9 400 Kč 7 990 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
14.10. - 21.10.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
9 400 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)
21.10. - 28.10.2023 sobota - sobota
vlastní vlastní
9 400 Kč
cena za 8 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7denní nájem celého apartmánu s kompletním vybavením
 • veškerá spotřeba el. energie, vody a plynu
 • lůžkoviny
 • výměna ručníků i utěrek 2x týdně
 • závěrečný úklid
 • klimatizace
 • WI-FI

Cena nezahrnuje

 • doprava
 • cestovní pojištění
 • stravování (lze dokoupit)
 • povinná pobytová taxa (platí se v CK/u prodejce)
 • parkování - 5 EUR/den - platí se na místě
 • domácí zvíře do 7 kg (na předchozí vyžádání) do 1.7. a od 26.8. - 10 EUR/den - platba na místě
 • domácí zvíře do 7 kg (na předchozí vyžádání) od 1.7. do 26.8. - 15 EUR/den - platba na místě

  • Pobytové zájezdy
  • Pobyty u moře

Popis zájezdu

Seget Donji (Trogir) - Medena apartmány Standard ***

Seget Donji je velká obec (2 300 obyv.), při magistrále, při zátoce Saldun, 4 km západně od Trogiru. Svou novou výstavbou vlastně již navazuje na předměstí Trogiru a pokračuje dále k západu do letoviska Seget-Vranjica (2 km). Zátoka je do značné míry uzavřena ostrovem Čiovo. Obec má rozsáhlé zemědělské zázemí. Jsou tu pláže oblázkové a kamenité, pod hotelovým komplexem Medena jsou vybudovány plochy na slunění a rekreaci (tobogan). Borový les sahá až k plážím. Pláž Medena a pláž u hotelu Jadran byly vyznamenány v roce 2007 tzv. Modrou vlajkou. Seget Donji má dobré podmínky pro vodní sporty (windsurfing, vodní lyžování), tenis, plážový volejbal, hřiště na míčové hry, stolní tenis, kuželky atp.

Poloha: do 150 m od moře

Vybavení: směnárna, aperitiv bar, restaurace a lá carte, dětské hřiště, tobogán, stánek s novinami, supermarket, noční klub, bar na pláži, stánek s občerstvením, bistro.

Sport a zábava: tenisové dvorce, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, animace pro děti, animace pro dospělé, vodní sporty, hřiště pro míčové hry, škola tenisu, škola potápění.

Možnost příplatku polopenze - stravování je podáváno ve vlastní restauraci: snídaně i večeře - švédský stůl

Polopenze dítě do 3 let - ZDARMA !

SLEVA 15 % Z UBYTOVÁNÍ V TERMÍNECH POBYTU OD 2.9.2023

Všechny uvedené slevy jsou již zahrnuty v ceně.

Destinace: Medena apartmány Standard

Apartmány Medena jsou apartmánové středisko, umístěné ve svahu a obklopené subtropickou vegetací, vzdálené cca 4 km od města Trogir a 2 km od původně rybářské vesnice Seget Donji, se kterou je spojené pobřežní promenádou. Leží v blízkosti hotelu Medena. Všechny apartmány (celkem 244) jsou vkusně vybaveny, mají klimatizaci, vybavený kuchyňský kout, SAT/TV, sociální zařízení. Apartmány typu A jsou vždy v přízemí s terasou a mají 1 ložnici se 2 lůžky, obývací místnost s přistýlkou. Apartmány typu B jsou vždy v 1. patře s balkonem, mají 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací místnost s přistýlkou. Všechny apartmány jsou orientovány na mořskou stranu (výhled na moře nelze zaručit). WI-FI ve všech apartmánech zdarma. 

Středisko nabízí nově po renovaci několik apartmánů – jedná se o typ A nebo B Superior 4*. Typ A má 1 ložnici a v denní místnosti rozkládací gauč vhodný pro 2 děti do 12 let. Typ B má 2 ložnice a v denní místnosti rovněž gauč vhodný pro 2 děti do 12 let.

Apartmány standard plus a superior mají navíc kávovar, mikrovlnou troubu a jsou prostornější. 

Klienti mohou parkovat buď v blízkosti apartmánu nebo na parkovišti před recepcí.

V areálu je velká restaurace s výhledem na moře a ostrov Čiovo (ta je k dispozici i klientům, kteří si zakoupili stravování), aperitiv bar, disco klub, taneční terasa, směnárna, stánek se suvenýry, supermarket. Na pobřežní promenádě je pizzerie a kavárna. Pláže jsou oblázkové a kamenité s pozvolným vstupem, vzdálené cca 50-200 m (vhodné pro rodiny s dětmi). Pro děti je zde dětské hřiště. Areál má vlastní hřiště na plážový volejbal, ostatní sportoviště je možno využít u hotelu Medena - není možné využívat bazén.

Jachty v okolí