Amberg - aquapark Kurfiřtské lázně + adventní nákupy

 • ubytování: bez ubytováníubytování: bez ubytování
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
2 termíny od 17. listopadu 2018
od 790 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Doporučujeme Vám návštěvu komplexu bazénů nedaleko hranic ČR - SRN. Jedinečná atmosféra Kurfiřtských lázní v Ambergu se nedá popsat. Tu musíte prožít. Není zde jen bazén, nýbrž jedinečný komplex velkolepých zážitků. S výjimkou sauny a solária je vše zahrnuto v ceně vstupenky. Obrovská skluzavka, divoký vodní kanál, Niagárské vodopády, Hot-Whirl-Pools, jeskyně s umělým vlnobitím plná hudby, parní lázně, jeskynní akvárium, teplovodní vřídla, hluboké tůně s vodními masážními pramínky, bazény s ostrůvkem pro odpočinek. Nejsenzačnější je speciální střecha z folie, která propouští sluneční paprsky a umožňuje koupání za každého počasí. Fo... Celý popis ...
Amberg - aquapark Kurfiřtské lázně + adventní nákupy

Termíny a ceny

listopad 2018

17.11.2018 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
790 Kč
cena za 1 den

prosinec 2018

08.12.2018 so sobota - sobota
vlastní autokarem (Praha)
790 Kč
cena za 1 den

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • doprava mikrobusem
 • technický doprovod

Cena nezahrnuje

 • celodenní vstupné - dospělí (příplatek: 9,5 €)
 • celodenní vstupné - děti 6 - 17 let (příplatek: 5 €)
 • vstupné na 3 hodiny - dospělí (příplatek: 6,3 €)
 • vstupné na 3 hodiny - děti 6 - 17 let (příplatek: 3,2 €)
 • děti do 5 let zdarma

Popis zájezdu

Amberg - aquapark Kurfiřtské lázně + adventní nákupy

Doporučujeme Vám návštěvu komplexu bazénů nedaleko hranic ČR - SRN. Jedinečná atmosféra Kurfiřtských lázní v Ambergu se nedá popsat. Tu musíte prožít.
Není zde jen bazén, nýbrž jedinečný komplex velkolepých zážitků. S výjimkou sauny a solária je vše zahrnuto v ceně vstupenky. Obrovská skluzavka, divoký vodní kanál, Niagárské vodopády, Hot-Whirl-Pools, jeskyně s umělým vlnobitím plná hudby, parní lázně, jeskynní akvárium, teplovodní vřídla, hluboké tůně s vodními masážními pramínky, bazény s ostrůvkem pro odpočinek.
Nejsenzačnější je speciální střecha z folie, která propouští sluneční paprsky a umožňuje koupání za každého počasí. Folie propouští 90% ultrafialových paprsků, takže i v uzavřeném prostoru se dá opalovat.
Pořadatelem zájezdu je Jana Koderová - CK Levante

Doprava: autokarem

autokar, nebo mikrobus - podle počtu přihlášených. Minimální počet osob pro realizaci zájezdu = 7

Program zájezdu

1. den: V ranních hodinách odjezd z Písku (05:00 hod z parkoviště u kostela), Prahy (06:00 od nádraží ČD na Smíchově - stanoviště Taxi vlevo před vchodem do budovy) a Plzně (07:00 od čerpací stanice SHELL u autobusového nádraží). Po příjezdu do Amberku (cca v 10:00 hod.) krátká prohlídka města a nákupy. Návštěva kurfiřtských lázní (12:00 - 17:00). Odjezd z Amberku kolem 18:00 hod. Návrat do nástupních míst ve večerních hodinách

Podobné zájezdy