Lambi - Blue Lagoon Resort *****

Poloha: Nový luxusní hotelový komplex Blue Lagoon Resort je situovaný v zahradě na rozloze 60 000 m². Od písečné pláže ho dělí málo frekventovaná silnice. Vzdálenost od pláže je cca 100 metrů, závisí na poloze pokojů. Hlavní město Kos je v dosahu dvou kilometrů od hotelu, pro spojení lze využít linkový autobus.

First minute :
Do 28.2.2017 SLEVA až 13,3% (při úhradě 60% z ceny zájezdu do 8.3.2017)
Do 30.4.2017 SLEVA až 8,8% (při úhradě 60% z ceny zájezdu do 8.5.2017).

Popis hotelu : Hotel se skládá z hlavní jednopatrové budovy a šesti dvoupodlažních vedlejších budov, další tři nové budovy se nacházejí v satelitní části vzdálené 100 až 250 metrů od hlavní budovy.

Pláž & Bazény : hlavní bazén s jacuzzi a tryskami, dětský bazén se skluzavkami a tobogánem,
vnitřní vyhřívaný bazén v rámci Spa,
lehátka se slunečníky a plážové osušky jsou bez poplatku,
písečná pláž se nachází ve vzdálenosti 75 m od hlavní budovy,
lehátka na pláži za poplatek,
u satelitních budov se nachází další 2 bazény,
dětský bazén se skluvazvkami, brouzdaliště

Sport & zábava : vodní sporty lze provozovat na pláži vzdálené 1,5 kilometru,
dopravu mezi vzdálenějšími částmi hotelu zajišťuje club car

Sport & zábava all inclusive : animační tým připravuje po celý den pestré programy včetně vodního aerobiku a zábavných večerů,
miniklub pro děti,
stolní tenis, vodní polo, basketbalové, volejbalové a fotbalové hřiště, petanque a minigolf,
tenisové kurty, fitness centrum,

Aktivity pro děti a juniory : dětský bazén, dětské hřiště, skluzavka

Internetové připojení : wifi připojení za poplatek ve veřejných prostorách i na pokojích

Relaxace & Wellness : lázeňské centrum s vnitřním bazénem, sauna, parní lázně,
kosmetický salón, kadeřnictví

Popisy pokojů : Dvoulůžkový pokoj výhled do zahrady/ na bazén/ na moře Klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, lednička, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady / na bazén / na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Junior suita Prostorově spojená ložnice s obývací částí s možností jedné přistýlky, LCD SAT/TV, CD/DVD přehrávač, terasa s výhledem do zahrady nebo balkón s výhledem na bazén a bočním výhledem na moře. Max. obsazenost 3 osoby. Rodinná suita Dvě oddělené ložnice se dvěma postelemi v hlavní ložnici a dvěma postelemi nebo palandou v dětském pokoji, dvě SAT/TV s DVD přehrávačem, Playstation konzole oproti depozitu na recepci, balkón nebo terasa s výhledem do zahrady. Pokoje jsou umístěné cca 250 metrů od centra komplexu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.
Dvoulůžkový pokoj výhled na bazén (sekce pro dospělé) Klimatizované pokoje s manželskou postelí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, lednička, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, balkón s výhledem na bazén. Pokoje jsou umístěné cca 100 metrů od centra komplexu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby. Dvoulůžkový pokoj terasa výhled na bazén (sekce pro dospělé) Klimatizované pokoje s manželskou postelí, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, SAT/TV s hudebním kanálem, lednička, telefon, vybavení pro přípravu kávy a čaje, terasa s výhledem na bazén. Pokoje jsou umístěné cca 100 metrů od centra komplexu. Max. obsazenost 3 dospělé osoby.
Dvoulůžkový pokjo Promo Cenově výhodný pokoj s výhledem do zahrady, a vybavením standardního dvoulůžkového pokoje, u kterého nelze dopředu zajistit zvláštní požadavky. Pokoje se nacházejí cca 200 metrů od centra komplexu. Max. obsazenost 2 dospělé osoby a 1 dítě. Rodinný pokoj (2 ložnice) Dvě oddělené ložnice, klimatizace, dvě SAT/TV, Playstation konzole oproti depozitu na recepci, balkón nebo terasa. Max. obsazenost 3 dospělé osoby a 2 děti.
  • ubytování: hotel *****ubytování: hotel *****
    strava: all inclusivestrava: all inclusive
    doprava: leteckydoprava: letecky
    • Pobytové zájezdy