Celebrity Reflection - Itálie, Řecko, Turecko, Izrael, Kypr (z Civitavecchie)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Celebrity Cruises

Loď: Celebrity Reflection Přístav: z Civitavecchie

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


ROME (CIVITAVECCHIA) (Itálie) - OLYMPIA (KATAKOLON) (Řecko) - ATHENS (PIRAEUS) (Řecko) - EPHESUS (KUSADASI) (Turecko) - HAIFA (Izrael) - JERUSALEM (ASHDOD) (Izrael) - JERUSALEM (ASHDOD) (Izrael) - LIMASSOL (Kypr) - ROME (CIVITAVECCHIA) (Itálie).


Celebrity Reflection® je opravdu skvostná loď. Může se pochlubit rozšířenou palubou, nabízí více kajut, více míst k sezení v hlavní i ve specializovaných restauracích, více lehátek na terase u bazénua více míst v divadle. Užijte si venkovní grilování nebo vyzkoušejte všechny nové lázeňské inovace v lázních Canyon RanchSpaClub®. Vaše dovolená na palubě Celebrity Reflectionbude nezapomenutelná.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Civitavecchia (Itálie)-17:00
2. den na moři
3. den Katakolon (Řecko)07:0015:00
4. den Pireus (Řecko)06:0018:00
5. den Kusadasi (Turecko)07:0017:30
6. den na moři
7. den Haifa (Izrael)06:0019:00
8. den Ashdod (Izrael)07:00-
9. den Ashdod (Izrael)-20:00
10. den Limassol (Kypr)08:0016:00
11. - 12. den na moři
13. den Civitavecchia (Itálie)05:00-

Stravování: plná penze

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.