MSC Magnifica - Velikonoce - Izrael, Rhodos, Kréta, Olympie, Athény a Řím - s dopravou a delegátem

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


Trasa plavby:

Janov (Itálie) - Katakolon (Řecko) - Piraeus (Řecko) - Rhodos (Řecko) - Haifa (Izrael, 2 dny) - Heraklion (Řecko) - Civitavecchia (Itálie) - Janov (Itálie)


Specifikace:

Skvělá plavba za sluncem východního Středomoří! Řecko, které je rodištěm filozofie, olympijských her a západní literatury, nabízí úžasné historické a kulturní dědictví. Nechte se okouzlit světem řecké mytologie u archeologického naleziště v Olympii nebo majestátnostní starodávných chrámů v Athénách. Vrcholem této fantastické plavby je Haifa, která je skvělým výchozím bodem pro objevování krás svaté země - centrum města Jeruzalém, Bahajské zahrady, Masada, Galilejské jezero nebo Mrtvé moře. Utečte s námi z podzimních plískanic do teplejších krajin!


Informace o plavbě:

 • Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
 • Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma dospělými osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
 • Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
 • Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
 • Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
 • Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
 • Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením. Český delegát nefunguje jako průvodce v destinacích ani jako tlumočník na výletech.
 • Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.

Důležitá upozornění, rozhodně si je přečtěte !!!:

 • Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby !!!
 • Důrazně doporučujeme všem klientům, aby si uzavřeli cestovní pojištění. Za příplatek zprostředkujeme jak cestovní pojištění tak pojištění storna. Některé lodní společnosti mohou vyžadovat povinné cestovní pojištění.
 • Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem.
 • Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář.
 • Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu.
 • Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den V odpoledních a večerních hodinách odjezd autobusem z ČR
2. den Janov , Itálie
Doporučované výlety a info: V ranních hodinách příjezd do přístavu, během dopoledne nalodění. Během odpoledne úvodní schůzka, bezpečnostní nácvik a vyplutí. Po příjezdu možnost individuální prohlídky Janova. Janov, jeden z největších přístavů co do významu i velikosti se nachází v severozápadní části Itálie v regionu Ligurie . Velmi často zde okružní plavby začínají a končí. Lodě staví velmi blízko centra, bezprostředně vedle starého historického přístavu. Pro návštěvu města a historického centra Janova tedy nemusíme chodit příliš daleko. Také je ale možné vypravit se i dále, například na předměstí Nervi, do vzdálenějšího Portofina nebo na krásné pláže Ligurské Riviéry.
-17:00
3. den Na moři--
4. den Katakolon , Řecko
Doporučované výlety a info: město Olympia a jeho památky (ruiny Diova chrámu, tělocvična a stadion), volný čas určený k nakupování; odpočinek na sluníčku; řecké speciality v typické restauraci; panoramatická prohlídka Olympie; krásné vinice “Magna Grecia” s ukázkou výroby domácího vína a olivového oleje
10:0017:00
5. den Piraeus /Athény , Řecko
Doporučované výlety a info: Plaka - stará část Athén, Korinthský průplav (možnost také na lodi), Acropolis, Parhenon - symbol antických i novodobých Athén, archeologická musea, panoramatická tour městem, kde je možno vidět sochu Lorda Byrona, stadion Panathinaikos, Národní knihovnu, Akademii a Univerzitu. Vyjížďka lanovkou na horu Mount Lycabettus, exkurze s ukázkami místního folkloru
07:3016:30
6. den Rhodos08:0014:0
7. den Haifa (Jerusalém) , Izrael
Doporučované výlety a info: Nazareth, Canaan, Massada a Mrtvé moře, Jeruzalém, Bahaiské zahrady, Getsemanské zahrady, Řád Templářských rytířů, Casearea Maritima vybudována Herodem, Zeď Nářků
13:00-
8. den pokračování zastávky z předchozího dne-19:00
9. den Na moři--
10. den Heraklion , Řecko
Doporučované výlety a info: Pálác Knossos, nakupování, minojská architektura, vesnička Fodele, městečko Rethymnon, minojský Palác Phaestos
09:0016:00
11. den Na moři--
12. den Civitavecchia (Řím), Itálie:
Doporučované výlety a info: Vatikán a jeho pamětihodnosti; Vatikánská muzea a Lateránská bazilika; Vatikánské zahrady, chrám a náměstí svatého Petra; Forum Romanum; Domus Aurea; Piazza Navona; Via Venetto; Španělské schody; Pantheon; Koloseum; Andělský hrad; křesťanské, renesanční a barokní památky Říma, fontána du Trevi; prohlídky s průvodcem i bez; s obědem i bez; Ancient Ostia – archeologické vykopávky na okraji Říma, kdy se přenesete do antické doby impéria
09:0019:00
13. den Janov , Itálie, vylodění. Odjezd do ČR.08:00-
14. den V noci či ráno příjezd do ČR

Stravování: plná penze

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci.

Doprava: autokarem

Doprava autokarem. Pokud však nebude naplněna kapacita autobusu, pořadatel zájezdu si vyhrazuje právo změnit dopravu za leteckou s případnou odpovídající úpravou délky zájezdu nebo přenocováním v hotelu v destinaci. Odjezd autobusu z ČR v odpoledních a večerních hodinách. Doprava je již kalkulována v ceně zájezdu.

Ubytování: loď

Ubytování je možné v několika kategoriích kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, fénem, trezorem. Postele jsou dvě spojené do jedné manželské postele, ale je možné požádat kajutového stewarda, aby lůžka oddělil na dvě samostatné postele. Lůžka pro třetí a čtvrtou osobu, jsou-li v kajutách k dispozici, jsou řešena sklápěcími palandami nebo rozkládacím sofa. Každá osoba včetně malých dětí musí mít své vlastní lůžko. Pokojová služba je k dispozici celý den. Úklid kajut je zajišťován 2x denně.

Lodní vybavení a služby v ceně:
vstup do barů a salónků, bazénů, jacuzzi, použití lehátek, plážových ručníků, sportovního vybavení, návštěva, fitness, divadla, tanečních a zábavních pořadů, lodní magazín, který je denně doručován do kajut.

Placené služby:
kadeřnické, kosmetické, welness a spa, telefon a internet, čistírna, prádelna, jídlo á la carte ve speciálních restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary, diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.


Kategorie BELLA:

pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, sbírání bodů v rámci MSC Voyagers klubu.

Kategorie FANTASTICA:

všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), donáška snídaně do kajuty a objednávek přes pokojový servis zdarma, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti),

Kategorie AUREA:

všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, all inclusive nápojový balíček EASY pro všechny pasažéry v kajutě, lázeňský balíček (vstup do wellness a spa – sauny a vířivky, balijská masáž pro dospělé 30 min dle vlastní volby, solárium 10 min.), vstup na exkluzivní sluneční palubu, uvítací koktejl, deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restauraci