Francie

Francie patří k turisticky nejnavštěvovanějším zemím v Evropě. Má také návštěvníkům co nabídnout; v létě lákají turisty především letoviska na Francouzské riviéře (např. Marseille či Nice), v zimě zase velké množství lyžařských středisek ve Francouzských Alpách (Tignes, Les Deux Alpes, Paradiski apod.). Perlou Francie je její hlavní město Paříž, kam jsou celoročně směřovány stovky pobytových i poznávacích zájezdů.

Navštivte slavnou francouzskou riviéru, kde se modré vody Středozemního moře setkávají s živelnou francouzskou kulturou...

Vychutnejte si atmosféru slavného francouzského Cote d'Azur. Užijte si umění a architekturu vyhlášených měst, jako je Nice, Menton a Eze Sur Mer a pochutnejte si na domácím sýru a víně, stejně jako na dalších lahůdkách inspirovaných Itálií. Relaxujte na upravených městských plážích, prozkoumejte pobřeží i vnitrozemí Francie. Tato bohatá evropská země, s fascinující historií a nádhernou přírodou nabízí tisíce skvělých zážitků na moři i na pevnině.

Francie

Francie je známá svým okouzlujícím životním stylem a vkusným smyslem pro módu. S krásnými přístavy na severu i na jihu, nádhernou přírodou a kulturní, architektonickou a gastronomickou scénou, která patří k nejúžasnějším na světě. Mezi nejčastější zastávky okružních plaveb patří přístavy Marseille a Cannes na Francouzské riviéře.

Marseille Cannes Nice

Marseille telescope, view, distant view
Velikonoce, nejvýznamnější křesťanské svátky a zároveň překrásná oslava příchodu jara, nového života a obnovy. Vydejte se na dovolenou, nabídka zájezdů ve velikonočním termínu je široká.
Vyrazte do Londýna, Paříže, Budapešti, nebo třeba do Vídně, zažijte jejich atmosféru a památky v nádherných podzimních barvách.
Vydejte se do Provence, nebo k Balatonu... projděte se levandulovými lány v Čechách, na Moravě... V Evropě najdeme řadu míst, pro která je levandulová modř typická...
Jak rezervovat dovolenou, abyste nepřišli o zaplacené zálohy, pokud se epidemiologická situace znovu zhorší...
Září, to je měsíc vína, nejsladší a nejopojnější měsíc roku... Nechte se zlákat na košt vína, burčáku, místních specialit...
Velkolepá Paříž ve svitu podzimního slunce... Předvánoční čas v Paříži v záři adventních světel...