Města pod Pyrenejemi

 • ubytování: hotelubytování: hotel
  strava: snídaněstrava: snídaně
  doprava: autokaremdoprava: autokarem
1 termín od 21. srpna 2020
od 20 390 Kč
Přidat do oblíbených zájezdů

Narbonne - Carcassonne - Toulouse - Lurdy - Bayonne - Biarritz - San Sebastian - Pamplona - Logrono - Zaragoza Celý popis ...

Termíny a ceny

21.08. - 30.08.2020 pátek - neděle
snídaně autokarem (Praha)
20 390 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Cena zahrnuje

 • 7 ubytování
 • 7 snídaní
 • 2 večeře
 • ochutnávku vína 7.den
 • dopravu luxusním autokarem z/do ČR
 • dopravu autokarem během programu
 • služby českého průvodce
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění a proti stornu (max. plnění 12500 Kč) (příplatek: 350 Kč)
 • cestovní pojištění a proti stornu (max. plnění 25000 Kč) (příplatek: 740 Kč)
 • jednolůžkový pokoj (příplatek: 6590 Kč)
 • 5 večeří (příplatek: 2400 Kč)
 • svoz Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady (příplatek: 400 Kč)
 • svoz Teplice, Ústí nad Labem, Litvínov, Most, Chomutov, Karlovy Vary, Chrudim, Pardubice, Hradec Králové (příplatek: 500 Kč)
 • svoz Svitavy, Polička, Opava, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Prostějov, Olomouc (příplatek: 600 Kč)
 • vstupy, pobytovou taxu, fakultativní služby cca 80 EUR

Popis zájezdu

Města pod Pyrenejemi

Narbonne - Carcassonne - Toulouse - Lurdy - Bayonne - Biarritz - San Sebastian - Pamplona - Logrono - Zaragoza
Pořadatelem zájezdu je IDEAL - TOUR PRAHA, s.r.o.

Stravování: snídaně

7 snídaní, 2 večeře

Ubytování: hotel

Ubytování je zajištěno v hotelech *** ve 2lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3. osoby na přistýlce bez slevy.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v dopoledních hodinách.
2. den: Příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme, individuální volno, v odpoledních hodinách ubytování, večeře.
3. den: Snídaně, odjezd do Francie. Navštívíme město Narbonne s velkolepou gotickou katedrálou. Nedaleko města se nachází opatství Sainte Marie de Fontfroide, založené v 11. století. Po prohlídce unikátního klášterního komplexu budeme pokračovat do středověkého města Carcassonne, jako vystřižené z pohádky, s neporušeným opevněním s cimbuřim a 54 obrannými věžemi. Po prohlídce hradu Chateau Comtal odjezd na ubytování v hotelu.
4. den: Snídaně, prohlídka města Toulouse, známého jako „růžové město“ pro růžový odstín městských budov. Uvidíme nádhernou růžovou baziliku z 11. století, Basilique Saint Sernin, renesanční palác Hotel d´Assézat, či Canal du Midi – plavební kanál a technická památka UNESCO. Odjezd do Lurd, světoznámého poutního místa s okouzlujícími památkami a nádhernými výhledy na vrcholky Pyrenejí. Návštěva hradu a Jeskyně mariánského zjevení. Ubytování v hotelu.
5. den: Snídaně, návštěva Bayonne, sídla výrobců čokolády. Návštěva čokoládového ateliéru a muzea šunky s možností ochutnávky (katedrála St. Marie, věznice Chateau vieux de Bayonne), pokračujeme do elegantního přímořského města Biarritz na pobřeží Atlantického oceánu s krásnou pláží a okázalými hotely. V případě příznivého počasí a časových možností volno na koupání. Cesta pokračuje do Španělska. Ubytování v hotelu.
6. den: Snídaně, prohlídka San Sebastianu – Donostie, překrásného města na pobřeží Atlantického oceánu s vyhlášenou písečnou pláží La Concha, lemovanou pobřežní promenádou s obchody, bary a restauracemi s rybími specialitami. kterému dominuje impozantní neogotická katedrála del Buen Pastor, kostely Santa Maria, San Vicente, městská radnice. Nádherné výhledy na pláž a město si vychutnáme z Monte Urgull. Odjezd do Pamplony – hlavního města kraje Navarra. Město se proslavilo festivalem Sant Fermín, v rámci kterého se každý rok koná běh býků úzkými uličkami historického centra. Prohlídka města - katedrála, kostel San Nicolás, pevnost La Ciudadela, městské hradby. Odjezd na ubytování v hotelu.
7. den: Snídaně, odjezd do Logroňa – metropole vinařského kraje La Rioja s širokými moderními bulváry, malebnou starou čtvrtí s úchvatnou dvouvěžovou gotickou katedrálou Santa María de la Redonda, kostelem San Bartolomeo, jehož fasáda je nejlepší ukázkou gotického sochařství v oblati La Rioja a kamenným mostem přes řeku Ebro, kterým musí projít poutníci přicházející do města. Ochutnávka vína v Bodega Museo Logroňo Ontaňón. Odjezd do Zaragozy. Dle časových možností 1. část prohlídky hlavního města Aragónu - Zaragozy. Odjezd na ubytování v hotelu.
8. den: Snídaně, 2. část prohlídky Zaragozy - nádherného historického města a metropole Aragonie, které se pyšní krásnými renesančními šlechtickými paláci. Dominantou města je bazilika Panny Marie, katedrála La Seo a arabský opevněný palác Aljafería z 11. století - velkolepá ukázka maurské architektury, nádherné mudejarské kostely, městská tržnice. V odpoledních hodinách odjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme, ubytování, večeře.
9. den: Snídaně, volný program, možnost koupání, v odpoledních hodinách odjezd do ČR.
10. den: Příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Podobné zájezdy