MSC Grandiosa - Itálie, Malta, Španělsko, Francie (z Janova)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Loď: Přístav: z Janova

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


Janov (Portofino) (Itálie) - Civitavecchia (Rome) (Itálie) - Palermo (Monreale) (Itálie) - Valletta (Malta) - Barcelona (Španělsko) - Marseille (Provence) (Francie) - Janov (Portofino) (Itálie).

Loď je součástí flotily plavební společnost MSC Cruises, která je soukromou rodinnou firmou se sídlem ve Švýcarsku. V posledních letech je nejrychleji rostoucím podnikem v oboru a také velkým inovátorem. Okružní plavby pořádá již od konce 80. let a dnes patří mezi nejvýznamnější světové plavební společnosti. Lodě se vyznačují skvělým designem. Typická je jednoduchá elegance v italském stylu, podtrhávající příjemnou, neformální amosféru.Důležité informace o plavbě:

U většiny plaveb již není vyžadována vakcinace ani testy a na lodích nejsou žádná opatření vzhledem k pandemii Covid 19!

Výjimkou jsou plavby v Americe a Asii, poziční plavby a plavby kolem světa. Zde může být vyžadována vakcinace nebo negativní test.
Doporučujeme ověřit si aktuální informace na této stránce lodní společnosti: https://www.msccruises.com/en-gl/MSC-Health-And-Safety-measures.aspx (anglicky)

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Janov (Itálie)-17:00
2. den Civitavecchia (Itálie)07:0017:00
3. den Palermo (Itálie)09:0016:00
4. den La Valetta (Malta)09:0017:00
5. den na moři
6. den Barcelona (Španělsko)09:0018:00
7. den Marseille (Francie)09:0017:00
8. den Janov (Itálie)08:00-