Chorvatsko Makarská riviéra s výlety v ceně, pobytově poznávací zájezd 2024

Ubytování: apartmán Doprava: autokarem Strava: vlastní
1 termín od 20. září 2024

Cena zájezdu

od 5 990 Kč 8 490 Kč


Po stopách historie a přírodních krás, i za odpočinkem na plážích Makarské riviéry! DOVOLENÁ U MOŘE AKTIVNĚ - nebaví Vás celý den jen ležet na pláži? Spojte tedy letní dovolenou s atraktivními výlety do okolí a využijte tak opravdu naplno každý den! POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ zájezd do oblasti Dalmácie Vám nabídne koupání na nádherných plážích Makarské riviéry i ochutnávku dalmatské kultury, historie a přírodních krás. UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH U MOŘE + DOPRAVA AUTOBUSEM + VÝLETY (kromě fakultativních) + ČESKÝ PRŮVODCE na výletech ZA JEDINEČNOU SUPER CENU! Celý popis

Chorvatsko Makarská riviéra s výlety v ceně, pobytově poznávací zájezd 2024

Termíny a ceny

20.09. - 29.09.2024 pátek - neděle
vlastní autokarem
Sleva 29% 8 490 Kč 5 990 Kč
cena za 10 dní (7 nocí)

Informace o cenách

Slevy

 • AKČNÍ CENA pro SENIORY 60+ a DĚTI do 15let

Cena zahrnuje

 • 7x Ubytování ve studiích nebo apartmánech
 • Dopravu autobusem
 • Výlety (kromě fakultativních)
 • Česky mluvící průvodce na výletech

Cena nezahrnuje

 • Pobyt. taxa 60Kč/os/noc - dospělý, 30Kč (12-18let)
 • POLOPENZE (v hotelové restauraci ***+): 4190 Kč/os./týden, děti do 12 let 3190 Kč/os./týden
 • VEČEŘE (v hotelové restauraci ***+): 3190 Kč/os./týden, děti do 12 let 2390 Kč/os./týden
 • Poj. léčebných výloh 41,- Kč/os./den
 • Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 99Kč

Výlety

 • Dle programu zájezdu

  • Poznávací zájezdy
  • Památky a umění

Popis zájezdu

Chorvatsko Makarská riviéra s výlety v ceně, pobytově poznávací zájezd 2024

Po stopách historie a přírodních krás, i za odpočinkem na plážích Makarské riviéry!

DOVOLENÁ U MOŘE AKTIVNĚ - nebaví Vás celý den jen ležet na pláži? Spojte tedy letní dovolenou s atraktivními výlety do okolí a využijte tak opravdu naplno každý den!

POBYTOVĚ-POZNÁVACÍ zájezd do oblasti Dalmácie Vám nabídne koupání na nádherných plážích Makarské riviéry i ochutnávku dalmatské kultury, historie a přírodních krás.

UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNECH U MOŘE + DOPRAVA AUTOBUSEM + VÝLETY (kromě fakultativních) + ČESKÝ PRŮVODCE na výletech ZA JEDINEČNOU SUPER CENU!

Stravování: vlastní

Kvalitní polopenzi je možné zajistit v blízké hotelové restauraci poblíž apartmánů. Snídaně v hlavní sezoně je podávána formou bufetu a večeře výběr z menu + salátový bufet.
POLOPENZE: 4190 Kč/os./týden, děti do 12 let 3190 Kč/os./týden
VEČEŘE: 3190 Kč/os./týden, děti do 12 let 2390 Kč/os./týden

Doprava: autokarem

Nástupní místa: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Frenštát p.R., Rožnov p. R., Valašské Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Kroměříž, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava. Odjezd z Prahy a Jihlavy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 550 Kč obousměrně za Prahu a 350 Kč za Jihlavu. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK.
Doprava: je realizována pohodlnými klimatizovanými zájezdovými autokary s WC, audio video okruhem a minibarem s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).

Ubytování: apartmán

Ubytování je zajištěno v pěkných a vybavených studiích nebo apartmánech na pobřeží Makarské riviéry cca 20-150m od pláže.

Studia a apartmány jsou 2, 3, 4 i více - lůžkové: WC, sprcha, lednice, kuchyňský kout, balkon/terasa, u většiny možnost klimatizace.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách
2. den: Ubytování na pobřeží Makarské riviéry , pobyt u moře
3. den: Volný program, pobyt u moře, koupání
4. den: Dopoledne pobyt u moře, odpoledne výlet do města Makarská - krásná promenáda, Kačičevovo náměstí s barokním kostelem, přístav, obchůdky, kavárny, tržnice...
5. den: Celodenní výlet do Dubrovníku Prohlídka historického města obklopeného hradbami s českou průvodkyní, památka UNESCO
6. den: Lodní výlet na Korčulu (fakultativně cca 40 EUR), prohlídka historického centra se starými hradbami, rodiště cestovatele Marca Pola
7. den: Celodenní výlet: Mostar, vodopády Kravica, Bačinská jezera - ponořte se do přírodních, kulturních a historických krás Bosny a Hercegoviny
8. den: Volný program, pobyt u moře, koupání
9. den: sobota: Ukončení ubytování v dopoledních hodinách. Uložení zavazadel, možnost pobytu u moře až do odjezdu z místa pobytu. Odjezd z Chorvatska v podvečerních hodinách dle pokynů zástupce CK.
10. den: neděle: Příjezd do ČR v dopoledních hodinách.