Azamara Quest - Dánsko, Švédsko, Estonsko, Finsko, Polsko, ... (z Kodaně)

Je nám líto, ale prodej plavby již skončil

Azamara Club Cruises

Loď: Azamara Quest Přístav: z Kodaně

Alternativní plavby

Nevyhovují vám alternativní plavby, vybírejte z celé nabídky...


COPENHAGEN (Dánsko) - STOCKHOLM (Švédsko) - STOCKHOLM (Švédsko) - TALLINN (Estonsko) - HELSINKI (Finsko) - HELSINKI (Finsko) - VISBY (Švédsko) - GDANSK (Polsko) - BERLIN (WARNEMUNDE) (Německo) - KIEL CANAL (Německo) - AMSTERDAM (Nizozemí) - AMSTERDAM (Nizozemí) - SOUTHAMPTON (Velká Británie).

Stejně jako její sesterská loď Azamara Journey, tato loď je velká a krásná, kde jsou paluby dobře přizpůsobené potřebám moderního cestovatele. Užijte si pohodlných společenských prostor barů, restaurací, salonků, kasina a baru Cabaret. Také si odrelaxujte u bazénu, kde je náš ochotný personál vždy připraven nabídnout balenou vodu, nealkoholický nápoj nebo čerstvý ručník. Salónky jsou vybaveny moderním vybavením. Jeden z největších rysů této lodi je velké množství kajut s verandami. Není nic lepšího, než si v kajutě otevřít dveře na balkon, cítit čerstvý mořský vzduch a kochat se krásnými sceneriemi.

Trasa plavby

DenPřístav / programPřiplutíOdplutí
1. den Kodaň (Dánsko)-18:00
2. den na moři
3. den Stockholm (Švédsko)13:00-
4. den Stockholm (Švédsko)-16:00
5. den Tallinn (Estonsko)09:0022:00
6. den Helsinky (Finsko)08:00-
7. den Helsinky (Finsko)-13:00
8. den Visby (Švédsko)09:0016:00
9. den Gdyně (Polsko)08:0022:00
10. den na moři
11. den Warnemünde (Německo)07:3021:00
12. den Kiel (Německo)05:0017:00
13. den Amsterdam (Nizozemí)13:00-
14. den Amsterdam (Nizozemí)-07:00
15. den SOUTHAMPTON (Velká Británie)06:00-

Stravování: all inclusive

Od dortíků po sushi, od španělských chuťovek tapas po pětichodové gurmánské pokrmy. Plavby jsou cestou skutečných kulinářských zážitků. V rámci bezplatných i specializovaných stravovacích služeb budou šéfkuchaři vašim chuťovým buňkám servírovat to nejlepší ze světové kuchyně a díky flexibilitě svých služeb zaručeně uspokojí všechny vaše chutě.

Ubytování: loď

Vaše kajuta není pouze místem na přespání, ale především vaší oázou klidu. Díky naší bohaté nabídce různých kategorií ubytování od útulných vnitřních kajut, přes nádherné kajuty s balkónem, až po luxusní apartmány. Vám dokážeme zajistit ideální ubytování přímo na míru.